Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Aralık 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Eğitim ile Basın Camiasının dostları Konyalı Pide Kebap salonunda buluştu.

Karapürçek İlçesi Yüksel İlkÖğretim Okulu Müdürü İsmail Doğramacı’nın ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe Yüksel İlköğretim Okulu Müdür yardımcısı Atalay Gürbüz, Geyve Umurbey İlköğretim Okulu Müdürü M.Emin Şimşir,Okul Aile Birliği Başkanı Yasin Dinçer,Geyvemedya.com genel yayın Koordinatörü ErdinçTuna, Mehmet Arış, Selçuk Güngör ve Mustafa Kırçıl katıldı.

 Yemek esnasında yapılan sohbetin ardından Geyve Açık cezaevi satış mağazasına geçildi.

Mağazadaki tüm reyonların  beğenildiği gezide ürünler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Umurbey İlköğretim Okulu Müdürü M.Emin Şimşir özellikle deri ürünlerinin reyonunu çok beğendiğini, açık cezaevi mağazasının ilçemizin adını taşıması ise ayrı bir onur verici olduğunu söyledi.

2226 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Eğitimciler ve Basın Konyalı da Buluştu için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Eğitim ve basın ayrılmaz bir ikilidir.Giyim ise kişiliğin yansımasıdır.Öğretmen her zaman topluma örnek olan kanaat önderleridir.ELİNDE ŞEKİLLENEN ÖĞRENCİLER GELECEĞE ŞEKİL VERECEK DEĞERLERİMİZDİR.insanlar belli kuşakları temsil ederler.48,58,68,78,88,98 kuşakları.HERBİRİNİN DÜNYA GÖRÜŞLERİ FARKLIDIR.Değiştirilmeside zordur.68 kuşagının %90 emekli olmuştur.Uzatmaları oynuyorlar.78 kuşagı ise yen devirlerini dolduruyorlar.88 kuşağı ise yeni versiyondur.Umurbey okul müdürü basınla ve müdürlerle olan diyaloğunu mükemmel yaparak egitimde birlikte hareketin önemini perçinlemişlerdir.Tüm çalışmalarda meydana gelen gelişmeler ile Umurbey ilköğretim okulumuz ilkleri yaşamaktadır.Tüm birimleri ile çalışmalarında birlikte nasıl başarılı oluruz diye öğrencilerin başarılı olması için işbirliği yapmaktadırlar.İlk başlayana tecrubeli öğretmenler rehberlik etmektedirler. AYRICA okul aile birliği başkanı Yasin DİNÇERE de katkılarından dolayı teşekkür ederim.Erdinç Tunaya ÇALIŞMALARINDA başarılar ve öğretmenlerin yanında olarak gereken destegi gösterdiği için teşekkür ederim.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle