Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Eylül 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Eğitim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

EĞİTİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

Geyve ilçesinde 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında okullarda alınması gereken güvenlik tedbirleriyle ilgili toplantı yapıldı.

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş’in başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan Belediye Başkan Yrd. Atıf Ünalan, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Ütğm. Abdurrahman Evin, İlçe Emniyet Müdür V. Kom. Yrd. Hakan Yesirci, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, okul bulunan mahallelerimizin muhtarları ve okul aile birliği başkanları katıldı.

Toplantıda 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında İlçedeki okullarda eğitim öğretimin sorunsuz bir şekilde devam etmesi için; okullarda alınması gereken trafik tedbirleri, okul servisleri, okul kantinleri, Emniyet ve Jandarma irtibat görevlileri, okullarda kamera sistemleri, okul çevresinde zararlı maddelerin satışının engellenmesi, okulların etrafındaki metruk binalar olmak üzere okullardaki güvenlik tedbirleri ve alınacak önlemler değerlendirilerek okullarımızın ihtiyaç ve sorunları görüşüldü.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

654 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Eğitim Güvenliği Toplantısı Yapıldı için 1 yorum

  1. hasan atik dedi ki:

    sayın yetkililer ve polslerimiz, özellikle ve sık sık lise ve ortakoul çıkışlarını, çevrelerini kontrol edin. bir sürü ehliyetsiz motosikletli ve araba kullanan gence rastlayacaksınız. hepsi potansiyel kaza riski içerecek şekilde sürücülük yapıyor. en azından haftada bir sabah, öğle , akşam çıkışta kontrol edilmesini isterim. gencecik canlar, kimsenin canı yanmasın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle