Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Efsane Kaymakamımız Erzurum’da Böyle Karşılandı

Erzurum’un yeni valisi eski Geyve Kaymakamı Seyfettin Azizoğlu yapılan karşılama kuyruğu ile görevinin ilk gününde Türkiye’nin konuştuğu vali oldu.

 erzutum-valisi-seyfettin-azizoglu-valilikte-karsilanisi- (9)İlçemizde 2004-2008 yılları arasında kaymakamlık yapan ve yaptığı hizmetler ile ilçede adı “efsane kaymakam” anılan ve son Valiler Kararnamesi ile  ERZURUM Valiliğine atanan Seyfettin Azizoğlu’nun kente gelişinde öyle bir karşılama kuyruğu oluştu ki Türkiye bu görüntüyü konuştu.

UZUN KUYRUK OLUŞTURDULAR

Eşi ve bir çocuğu ile birlikte Paşalar Caddesi”ndeki konağına giden Vali Seyfettin Azizoğlu burada bir süre dinlendikten sonra saat 10.30″da Valilik makamına geçti. Burada yapılan karşılama töreninde daire müdürleri ve STK temsilcileri uzun kuyruk oluşturdu.Kendisini karşılamaya gelenlerle tek tek tokalaşan Vali Azizoğlu, kuyruğun sonunda kendisini bekleyen polis mangasını selamladı.

Daha sonra makamına geçen Vali Seyfettin Azizoğlu basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Kendisinden önce görev yapmış olan ve şehre önemli katkılarda bulunan Vali Ahmet Altıparmak”a teşekkür eden Vali Azizoğlu şöyle konuştu:

ALLAH UTANDIRMASIN!

“Tarih bu tarih. Erzurum Valiliği görevine başlıyorum. Allah utandırmasın inşallah. Nasıl ki Anadolu eski dünyanın kilidiyse, Erzurum”da Anadolu”nun kilididir. Anadolu”da huzur olursa, Anadolu”da kalkınma gelişme olursa, bütün coğrafyada yakın coğrafyada da huzur barış olacağı gibi, Erzurum”da da gelişme ve kalkınma olursa Erzurum”da huzur olursa çevresindeki illerde de çevresinde ki bölgelerde de aynı mana da huzur kalkınma ve gelişme olacaktır.

ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ

O sebeple bölgemizin lokomotifi olan Erzurum”un şu ana kadar devam eden yatırımlarının hızla tamamlanıp bölgenin cazibe merkezi olmasına Erzurum”un bölgenin sanayi ve ticaret merkezi olmasına yönelik çalışmalarımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de hızla devam edeceğiz. Bu vesile ile benden önce görev yapmış olan çok değerli ağabeyimiz, valimiz Ahmet Altıparmak”a da teşekkür ediyorum.

ALDIĞIM BAYRAĞI EN ŞEKİLDE TESLİM EDECEĞİM

Erzurum”umuza yapmış oldukları önemli ve değerli katkıları dolayısıyla. Yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum. İnşallah bende ondan aldığım bu bayrağı benden sonra gelecek olan arkadaşıma en iyi şekilde teslim etmek için gayret etmiş olacağım. İnşallah Allah utandırmaz hep beraber Erzurum”a ve memleketimize hizmet etmiş olacağız.”

 

2936 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle