Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

ECEVİT KELEŞ TARAKLI VE GEYVE’DE

chp büyükşehir başkan adayı ecevit keleş geyve taraklı gezisi (8)Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş Taraklı ve Geyve ilçelerini ziyaret etti. Ecevit Keleş’e İl Yönetim Kurulu Üyeleri ,  İlçe Başkanları,  ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili eşlik etti.

Ecevit Keleş ve beraberindekiler Taraklı Çamtepe köyünde öğlen cenaze namazına katıldıktan sonra Taraklı merkezde esnaf ziyareti yaptılar. Esnafın sorunlarını dinleyen Ecevit Keleş ve beraberindekiler daha sonra Geyve ilçesinin Doğantepe Köyü’nü ziyaret ettiler.

Doğantepe köyünde vatandaşlarla tek tek sohbet eden Ecevit Keleş “Köylü bugün milletin kölesi konumundadır ama bizim dönemimizde tekrar milletin efendisi olacaktır. Sakarya’ya hayvan ithalatını yasaklayacağız ve Sakarya ili içerisinde tekrar hayvancılığı şaha kaldıracağız. Bizler Sakarya’yı yönetirken en uçra köşede bulunan garibanı ve yetimi görmek ve ona hizmet etmek zorundayız.” dedi.

Ecevit Keleş “ Sakarya’yı Hz. Ömer Adaleti’nde yöneteceğim, çünkü Sakarya’nın ve Sakarya’da yaşayan vatandaşlarımızın buna çok ihtiyacı vardır” dedi. 

1646 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle