Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mart 2015 | Alt Haberler, Sakarya, Siyaset

ECEVİT KELEŞ:ALLAH BELANIZI VERSİN

ecevit keles-basin-aciklamasi-CHP ESKİ İL BAŞKANI ECEVİT KELEŞ, SATACAĞI SÖYLENEN İL BİNASIN ÜZERİNDEN İL BAŞKANI AYÇA TAŞKENT VE MİLLETVEKİLİ ENGİN ÖÇKOÇ’A AĞIR ELEŞTİRİLER GETİRDİ, BELA OKUDU.

KELEŞ’İN SON AÇIKLAMASI ŞÖYLE;

YALANLARLA HABERLER,

Yeni Sakarya gazetesinde 22 Mart 2015 Cumartesi günü Manşetten yayınlanan “SATILACAK HABERLERİ DOĞRU” başlıklı yalan haberini yine üzülerek okumuş bulunmaktayım. Satmayacağım açıklamama rağmen Sayın Atama İl Başkanım Ayça TAŞKEN hem yalan söylüyor hem de peşinden sıvamaya çalışıyor.

SÖYLEDİĞİNİZ HİÇBİRŞEY TUTARLI DEĞİL ATAMA BAŞKAN

Sayın İl Başkanımız Oğuz Can CUROĞLU’ nun ve Değerli İl Örgütü görevden alındıktan sonra, partililerimiz gezerek “ Ön seçim yoksa, çarşaf liste yoksa aday değilim” diye dürüstlüğünü gösteren Sayın Atama İl Başkanı Ayça TAŞKENT, ne kadar dürüst ve laflarının arkasında duran bir insan olduğunu Atama İl Başkanlığını kabul ederek göstermiştir. Sizin laflarınızın karşılığı olmadığı ortadadır Atama Başkanım. Sizi nadiren de olsa gerçekleri söylemeye davet ediyorum. Gerçi insan mücadele etmeden sadece adamcılık yaparak hak etmeden, atanarak, İl Başkanı olunca beklentimizde az olmalıdır.

VERGİ USUL KANUNU HAKKINDA BİRAZ BİLGİ ALIN.

Değerli partimizin hukuksuzluğa uğramaması için stopaj alacakları ve benzeri sorunları oluşmaması için hazirana kadar sözleşme teklif ettim. Hazirandan sonra olağan kongreler başlayacak. Yeni gelecek yönetimin sözleşme imzalaması gerektiğinden dolayı 6 aylık sözleşme teklif ettim. Bunun bana karşı silah olarak kullanılacağını düşünemedim. Ben riyakârlıktan, yalandan, dolandan anlamam.

KEŞKE PARTİMİZ İÇİN ÇALIŞSAYDINIZ

Bizleri kayyum atandı, kayyumda istifalar oldu, bu yüzden atama yapıldı ifadeleri ile uyuttuğuna inanan Sayın Atama İl Başkanı Ayça TAŞKENT, söylediği lafların karşılığı olduğuna inanması, bizim için daha hüzün vericidir. Kendisine verilen her direktifi düşünmeden ve kayıtsız şartsız uygulayan emir eri Atama İl Başkanı Ayça TAŞKENT, sizden tek ricam partiniz için çalışın kişileri karalamayın.

İLK ÖNCE ARAŞTIRIN SONRA SUÇLAYIN

Partiye geldiği söylenen ve müşteri getirdiği söylenen emlakçı ile görüştüm. Beni tanımadığını ve haberlerden sonra gidip sadece baktığını belirtmiştir. Geçen yazımda isim alınmasını veya telefon alınmasını istemiştim. Anlaşılan hayali müşteri ismi ve telefonu bulamadıkları için, olmayan müşteri ve emlakçı olduğu iddiasından başka bir şey yazılmamıştır.

PARTİYE ZARAR VERENDEN ATAMA İL BAŞKANI BİLE OLMAZ

Sayın Atama İl Başkanım Ayça TAŞKENT sadece biraz dürüstlük istiyorum. 3 aylık kira nasıl yatabilir, kontratımız yok Değerli Partimle. Kontrat olmadan nasıl para yatırır Genel Merkezimiz. Kendinizi aklamak adına Değerli Partimizi kendinize kılıf yapmak için paravan kullanmayın. Dürüst bir şekilde sadece gerçekleri söyleyerek, kimin emri ile neyin karşılığında PARTİYİ ZARARA UĞRATTIĞINIZI açıklayın. Siyasi kariyerinizi kimler için harcadığınızı herkes biliyor ama kendinize yakışır bir tek açıklama yapın. Kaynak oluşturmada sıkıntı yaşayan partimizin göz göre göre zarara uğratıyorsunuz, partimizden ve bizim inanıp sizlerin inanmadığı değerlerimizden elinizi çekin. Partimize zarar vermeyin.

ATAMACI VEKİL ATAMA İL BAŞKANI

Tek amacı kendini 1. sıra vekil olarak yazdırmak olan Sayın Vekilimiz Engin ÖZKOÇ’ un, ön seçim korkusu ile sizleri Atama İl Başkanı olarak belirlediğini hepimiz bilmekteyiz. Tam seçimlere hazırlanıyoruz diye göstermelik hareketleriniz başladığında bu tür haberler, 7 haziran seçimlerinde alınacak kötü bir sonucun suçlusu olarak beni göstermeye çalıştığınızı göstermektedir. 30 Mart yerel seçimlerinde benim için çalışmadığını bildiğim ve benim için çalışıp çalışmadığı kesin olmayan sizlere bile en ufak suçlamada bulunmadım. Sizleri hiçbir zaman gelemeyeceğiniz makama getiren Sayın Vekilimiz Engin ÖZKOÇ’ un isteklerine göre hareket etmeniz, beni karalamanız ve olası 7 Haziran hezimetini bana yükleyeme çalışmanız çok manidardır.

 

 

HESAPLAR YAPILMAYA BAŞLANMIŞ

Sayın Atamacı Vekilimiz Engin ÖZKOÇ da 7 Haziran seçimlerinden sonra olacak olağan kongrelerde kendisine yakın olanların kazanamayacağını bilmektedir. Bu hesaplardan dolayı mı olası 7 Haziran hezimetini bana ve benim gibi gerçek partililere yüklemeye çalışmaktadır. Korkmayın Sayın Atamacı Vekilim Engin ÖZKOÇ; ben ve benim gibi gerçek partililer, Atama Başkan ve Yönetimlere benzemez. Bizler partisi için mücadele eder ve sizi vekil olarak göndermeyi bilir. Çünkü bizler “bizden değil” diyerek kendi egolarımız için partimize zarar vermeyiz. Keşke aynı düşünce ve duruşu yerel seçimlerde de görebilseydik.

HERŞEY GÖSTERMELİK

Sayın Atamacı Vekilimiz Engin ÖZKOÇ değil miydi? Önseçim olacak diye Ankara’dan 10 tane vekilimizi Sakarya’ya getirerek üye katılım töreni yapan. Şimdi ne oldu Sayın Atamacı Vekilim Engin ÖZKOÇ? Ön seçim kararı çıkmayınca tek bir kelime söylemediniz. Siz değil miydiniz “ ben yönetimin arkasındayım” diyen. Seçilmiş Yönetim görevden alındığında ve yerine Atama İl Yönetimi atandığından tek bir kelime veya açıklama duyamadık sizden. Her şeyiniz göstermelik ve karalama üzerine Sayın Atamacı Vekilim Engin ÖZKOÇ ve Sayın Atama İl Başkanım Ayça Taşkent. Hepimiz biliyoruz ki bana ait olan ve satmayacağımı bildiğiniz bina yerine partimizi maddi olarak zarar verecek yeni binaya birlikte giderek pazarlık yaptınız.

TEK SORU TEK CEVAP

Partimizi, sadece beni ve benim gibi partisi uğruna zarar görmeyi onur sayan insanları karalamak için, aylık ne kadar zarara soktunuz. Bu kadar partimizi zarar verme karşılığında ne elde ettiniz?

YÖNETİMİ BİLE KENDİNİZ YAZAMADINIZ

Usulsüz bir şekilde görevden alınan Saygıdeğer Yönetimimizden ön seçim istiyoruz diye istifa eden ve adamcılık yapan, atamayı kabul edip, ön seçim olmayınca mutlulukları artan insanlarla aynı yönetimdesiniz. Bir partinin Genel Başkanı bile önseçim e girerken bizde önseçim lafını ağzına bile almayan insanlardan oluşan bir İl Yönetiminin eline kaldık. Sadece üzgünüm. Nerede başkanım ön seçim olmazsa istifa ederiz söylemleriniz. Çok karakterli ve kaliteli bir siyasetçisiniz Sayın Atama İl Başkanım.

GERÇEKLER İFTİRA İLE KAPANMAZ

Ben Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı olarak kullanılan mülkümü satmıyorum. İl Yönetimi teveccüh edip kullanmak istedikleri süre boyunca da ücretsiz ve bedelsiz olarak kullanmaya devam edebilirler. Partisi için zarar görmeyi onur sayan benim gibi partilileri, Sizin gibi haysiyetli ve karakterli siyaset yapanlar yıpratamayacak ve partisinden koparamayacaklar.

BENİM SON SÖZÜM BELLİ

 Bu partinin içinde ahlaksız ve karalamacı siyaset yapmak isteyenler olduğunu bütün gerçek partililerimiz bilmektedir. Ben hiç kimse için siyaset yapmadım yapmayacağım. Kişisel egolarım için partime zarar veremem. İsme göre değil partim için bu genel seçimlerde de çalışmaya devam edeceğim. Bir önceki genel seçimlerde 5. sırada aday olduğumda kazanamayacağımı bile bile çalıştım. Bu seçimlerde de yalnızca partim için çalışmaya devam edeceğim.

ALLAH BELANIZI VERSİN

Hem yalan söyleyeceksiniz hem de peşinden sıvamaya çalışacaksınız. Sizleri önce ALLAH’a sonrada partililerimize havale ediyorum.

Kamuoyuna saygılarımla…

1535 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle