Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Nisan 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Gündem, Spor, Yaşam

“Düşünen Pamukova Bahar “ Satranç turnuvası..

“Düşünen Pamukova Bahar “ Satranç turnuvası..

Pamukova Kaymakamlığı, Pamukova Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğü iş birliği ile Pamukova da diğer İl-İlçelerin de katılımıyla 5 gün sürecek ödüllü satranç turnuvası düzenleniyor..

Pamukova da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı 100.yıl etkinlikleri kapsamında, genç beyinler ile yetişkinleri bir araya getirmek için 29 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında Pamukova Kültür Merkezinde Saat: 17.30-20.30 saatlerinde “ Bahar Satranç Turnuvası “ yapılacak.

Turnuva’nın organizasyonunu Ertaylan İlk Okulu Müdürü Enver Kaya yaparken, turnuva sonunda birinci çeyrek altın, ikinci gram altın, üçüncü ise 0,5 gram altın ile ödüllendirilecek.

Turnuvaya ilçe dışından katılımlar da serbest olurken, Satranç turnuvasına katılacakların 26 Nisan Cuma günü mesai bitimine kadar Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne başvuru formlarını ulaştırmaları yeterli olacak.

Satranç yönergesini ve Başvuru formunu Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü internet sitesi http://pamukova.meb.gov.tr/ den veya sitemizde haberin alt bölümünde yer alan formu indirebilirsiniz.

408 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle