Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Dualarla Ceviz ve Ihlamur Fidanı Dikildi

pamukova-ceviz-ihlamur-fidesi-dikimi- (4)Pamukova da dualarla 500 Ceviz ve Ihlamur fidanı dikildi..

Dünya Orman Ormancılık Haftası nedeniyle Geyve Orman İşletme Müdürlüğü ile Pamukova Orman İşletme Şefliği İsabalı Mahallesinde üç hektarlık alana 500 adet Ceviz ve Ihlamur fidanı dikti..

3 hektar alana 500 Ceviz ve Ihlamur fidanı..

Dünya Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında Geyve Orman İşletme Müdürlüğü ve Pamukova İşletme Şefliği, Pamukova Kaymakamı Tuncay Dursun, Garnizon Komutanı Mutlu Artan, İlçe Emniyet Müdürü Aydın Ertürk, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Ceylan, Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, İşletme Müdür Yardımcısı Mehmet Yurtkan, Pamukova İşletme Şefi Savaş Pehlivan, Ak Parti İlçe başkanı Fatih Akın, MHP İlçe başkanı Orhan Sezer, daire amirleri, Pamukova Anadolu Teknik Lisesi Öğrencilerinin katılımı ile  İsabalı Mahallesinde üç hektarlık alana 500 adet Ceviz ve Ihlamur fidesi diktiler.

500 fidan İsbalı Mahallesinin kullanıma bırakıldı..

Hazineye ait arazi üzerine dikilen Ceviz ve Ihlamur fideleri İsabalı köyünün kullanımına verilirken, Köy Muhtarı Ahmet Özer İşletme Müdürü İşçioğlu ve İşletme Şefi Pehlivan’a köylerine ileride gelir getirecek bir alan bıraktıkları için teşekkür etti.

Kaymakam Dursun dan teşekkür..

İlk fidanı diken Pamukova Kaymakamı Tuncay  Dursun, yaşanabilir bir dünya için ormanların önemini vurguladı ve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu ve İşletme Müdürü Savaş Pehlivan’a teşekkür etti.

Pamukova Anadolu Teknik Lisesi öğrencileri 500 fidan dikme etkinliğine destek verirken, protokol, siyasi, parti temsilcileri ve daire amirleri üç hektarlık alana Ceviz  ve Ihlamur fidanlarını diktikten sonra etkinlik İlçe Müftüsü Mehmet Aslan’ın yaptırdığı dua ile son buldu.

İsmail ÇETİNTAŞ-Pamukovahalk.com

 

 

2139 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle