Hoşgeldiniz  

admin | 16 Ekim 2011 | Emlak Müşavirleri, Firmalar

Dsl Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
http://www.dslgayrimenkul.com
dslgayrimenkul@hotmail.com
bilgi@dslgayrimenkul.com

Kurumsal / Kuruluş Profili
DSL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, haritacılık, mimarlık, şehir planlaması ve gayrimenkul sektöründe deneyimlerin bir araya getirilmesi sureti ile Danışmanlık, proje geliştirme, yatırım alanlarının tespiti, fizibilite çalışmaları, yatırımların en etkin ve en verimli kullanımı, gayrimenkul hukuk danışmanlığı hizmetlerini, konularında deneyimli ve uzman danışman kadrosunun bilimsel desteği ile sunmaktadır.

DSL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belli bir tarihteki muhtemel değerini bağımsız ve tarafsız olarak hazırlamakta ve Gayrimenkul Değerleme Standartlarına uygun olarak raporlamaktadır.


Hizmetlerimiz / Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Bireysel Danışmanlık
DSL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı “insanlara hep daha iyi kazançlı yaşam sunma” arzusuyla hizmet vermektedir. DSL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığının temel prensiplerinden biri, en ince ayrıntılardan yola çıkarak, en mükemmeli hedeflemektir.

Hayallerinizi, yatırıma, yatırımlarınızı en yüksek kara dönüştürürken, gayrimenkul yatırım danışmanlarımız sizin mutluluğunuzun ortakları olacaktır.

Kurumsal Danışmanlık

DSL Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı olarak, kurumsal danışmanlık hizmetleri çerçevesinde gayrimenkul piyasasında ne zaman, nereye, ne şekilde yatırım yapmaları gerektiği konusunda yatırımcılarımızı bilgilendiriyoruz. Geleceğe yatırımlar yapmanın sorumluluğu ve bilinciyle müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmet sunmak ilkesiyle yatırımlarınıza yön veriyor, projelerinizi çağdaş teknolojik yöntemlerle destekliyoruz.

Siz yatırımınızın amacını ve vadesini belirliyorsunuz, biz sizin için en iyisini öneriyoruz.Esen Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Şirketi olarak, kurumsal danışmanlık hizmetleri çerçevesinde gayrimenkul piyasasında ne zaman , nereye , ne şekilde yatırım yapmaları gerektiği konusunda yatırımcılarımızı bilgilendiriyoruz.

Geleceğe yatırımlar yapmanın sorumluluğu ve bilinciyle müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmet sunmak ilkesiyle yatırımlarınıza yön veriyor, projelerinizi çağdaş teknolojik yöntemlerle destekliyoruz. Siz yatırımınızın amacını ve vadesini belirliyorsunuz, biz sizin için en iyisini öneriyoruz.

Kentsel Yenileme ve Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

Mühendisler, mimarlar, şehir plancıları ve finans uzmanlarından oluşan ekibimiz üstün nitelikli fizibilite raporlarını hazırlamaktadırlar. Yatırım Stratejisi Danışmanlığı Ticari gayrimenkul portföylerinin performanslarını artırmak isteyen müşterilere son derece özelleştirilmiş araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Gayrimenkul piyasasında ne zaman, nereye, ne şekilde yatırım yapmaları gerektiği konusunda yatırımcıları bilgilendiriyoruz.

1823 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle