Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Nisan 2014 | Alt Haberler, Sakarya, Yaşam

Dr Kemal Tekden TÜMSİAD’a Konuk Oldu.

sakarya-Dr Kemal Tekden -TÜMSİAD'a -Konuk- Oldu (5)İnsanın Sırrı Kitabı’nın Yazarı Tekden TÜMSİAD’a konuk oldu

TÜMSİAD Sakarya Şubesinin düzenlediği geleneksel Salı toplantılarının konuğu Dr Kemal Tekden oldu. Tekden, İnsanın Sırrı konulu söyleyişi sonrası yine aynı adı taşıyan kitabının imza gününe katıldı.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi ile Genç TÜMSİAD’ın düzenlediği  “İnsanın Sırrı”’ konulu söyleşiye çok yönlü çalışmalarıyla bilinen Dr. Kemal Tekden konuşmacı olarak katıldı. Konferansta Tekden, TÜZDEV Yayınlarından çıkan ve 3. baskısını yapan İnsan’ın Sırrı adlı kitabından örnekler verdi.

İnsan nedir?

İnsanın Sırrı adlı kitabın da düşünen, araştıran insan ve insanla ilgili merak edilenleri anlattığını ifade eden Tekden, tarih boyunca da insan konusunun hep merak edildiğini ve insanın kendisini sorguladığını kaydetti.  Tekden, hazırladığı kitabın felsefi, bilimsel yönden, dinler açısından, bugünkü kişisel gelişim felsefi ve bizim medeniyet anlayışına göre ‘insan nedir?’ sorusuna cevap veren bütün bilgilerin yer aldığına işaret etti. İnsanın Sırrı adlı kitabında tıbbı olarak insanların belirlenmiş bütün özelliklerine de yer verdiğini belirten Dr. Kemal Tekden, kitabında, yaratan tarafından her bir insanının barkodunun parmak izi olarak belirlendiğini söyledi.

Kitabını imzaladı

TÜMSİAD Şube Başkan’ı Murat Kesik  doktor, iş adamı ve mütefekkir gibi çok yönleri olan Kemal Tekden’i Sakaryalılarla buluşturmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Kesik, Tekden’in yazdığı İnsanın Sırrı adlı kitabında insanı bütün yönleriyle ele aldığını ve  insanları kendileri hakkında   düşünmeye ve akletmeye çağırdığını söyledi. Söyleyişi ardından TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcıları Selahattin Bektaş ve Ahmet Ölmez’in plaket takdimi sonrası Tekden, kitabını imzalayarak okurlarıyla bir araya geldi.

2748 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle