Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Doğantepeye Doğalgaz Müjdesi..

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Murat Kaya,”31 Mart yerel seçimlerinde ilçemize bir talih kuşunun konduğunu ifade ederek bu gücümüz ve yeni dönemde ilçemize yapacağımız hizmetler ile milletimizin sevgisine imza atacağız dedi.

Ziyaretlerinde yoğun bir ilgi ile karşılanan Kaya, her akşam bir mahalleyi ziyaret ettiği programlarına Doğantepe Mahallesi ile devam etti. Başkan Kaya Doğantepe’de vatandaşlara; 31 Mart yerel seçimlerinde ilçemize bir talih kuşunun konduğunu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, abimiz Ekrem Yüce’nin Geyvemiz için bir şans doğduğunu, 31 Mart yerel seçimlerinde de bu desteğimizi sandığa yansıtarak hizmetlerimizin önünü açacağız dedi.

BU İŞ BİTMİŞ

Cumhur ittifakı adayı Murat Kaya’ ve ekibini Doğantepe’de muhtar Altan İnönü karşıladı. Muhtar İnönü yaptığı selamlama konuşmasında, bu coşku bu heyecan ile Doğantepe’de bu iş bitmiştir, hepiniz hoş geldiniz, yeni döneminiz hayırlı olsun başkanım, dedi.

YANINIZDA OLDUK

Ayva’mız ile yaptığımız çalışmalarda çiftçimizin, üreticimizin yanında olduk.Bundan sonrada sadece mahallelerde yaşayan hemşerilerimizin değil, üretim yapan çiftçimizin de hayvancımızın da yanında olmaya devam edeceklerini ifade eden Kaya; Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra devlet yatırımları noktasında da ilçemiz önemli kazanımlar elde etti.Bundan sonrada ilçemizin bir ucundan en uç noktasına kadar her mahalleye aynı gayretle ve samimiyetle, ayrım yapmaksızın hizmet ulaştırmaya çalışacağız dedi.

DOĞALGAZ MÜJDESİ

Doğantepe ile birlikte ilçeye yapılan yatırımları da anlatan Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, konuşmasının son bölümünde Doğantepelilere doğalgaz müjdesini de verdi. İlçe merkezinin tamamen doğalgazı aldığını ifade eden Başkan Kaya, Eşme’de çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu ve kısa süre içerisinde de Doğantepe Mahallesine doğalgazı getirecekleri müjdesini paylaştı.

MİLLETİMİZİN SEVGİSİ

Gönül Belediyeciliği kavramının önemine vurgu yapan Başkan Kaya, Büyük coşku ve heyecanla gerçekleştirdiğimiz Doğantepe mitingimize katılan tüm mahalle sakinlerimize, gönüldaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler yaptığımız hizmetlerle milletimizin sevgisine imza attık. Halkımızın gönlüne girdik. Elhamdülillah her zaman yanımızda oldunuz ve olmaya da devam ediyorsunuz. Tevazu, Samimiyet ve Gayretle Durmak Yok, Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam diyerek 31 Mart yerel seçimlerinde Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız hemşehrimiz Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum, dedi.

Ali Ulvi DERYAOĞLU/Geyvemedya.com

1860 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle