Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Doğançay Şelalesine Doğa Yürüyüşü

sakarya-ilim-yayma-cemiyeti-dogancay-selalesi-gezisi-8İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Sakarya Şubesi Necip Fazıl Kısakürek Yüksek Erkek Öğrenci Yurdu, , 2015 – 2016 Bahar Döneminin ilk gezisini Doğançay Şelalesi’ne düzenledi.

İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Sakarya Şubesi Necip Fazıl Kısakürek Yüksek Erkek Öğrenci Yurdu Geyve’nin Doğançay köyüne gezi düzenledi.

Geziye katılan yurt öğrencileri Doğançay Şelalesi’nde yürüyüş yaparak doğanın keyfini çıkardı. İlim Yayma Cemiyeti Yurt Müdürü İbrahim Yıldırım ve Yurt Müdür Yardımcısı Mustafa Tuncalı’nın da bulunduğu Doğançay Şelalesi gezisinde, öğrencilere Sakarya’nın kültürel ve doğal güzellikleri tanıtıldı.

Hafta sonlarında çeşitli kültürel ve sosyal faaliyetler düzenleyerek, öğrenciler arasında birlik ve dayanışma ruhunu sağladıklarını ifade eden İlim Yayma Cemiyeti Yurt Müdürü İbrahim Yıldırım “ Yurt olarak ülkemiz ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerimize Sakarya’nın kültürel,sosyal ve tarihi güzelliklerini tanıtmaya çalışıyoruz. Hem birlikte güzel vakit geçirmenin keyfini yaşıyorlar hem de Sakarya’nın güzelliklerini gezerek görüyorlar. Bugün de öğrencilerimizle Doğançay Şelalemizde yürüyüş yaparak güzel bir gün geçirdik. Fırsat buldukça bu tür doğa ve tarihi gezilerimiz devam edecek” dedi.

3043 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle