Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Spor

Geyve Kamışlı köyünde Sonbahar Yürüyüşü

geyve kamışlı köyünde sonbahar yürüyüşü0Büyükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri, Geyve Kamışlı Parkuru’nda gerçekleştirilen yürüyüş ile devam etti. Doğa tutkunları, 18 kilometrelik güzergâh boyunca güzel hava eşliğinde, patikalı yollarda heyecanlı dakikalar yaşadı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Doğa Yürüyüşleri’nde 2. hafta programı, Kamışlı Parkuru’nda gerçekleştirilen yürüyüş ile devam etti. Kent Meydanı’nda toplanan ve otobüsler ile Geyve Kamışlı Köyü’ne ulaşan doğa tutkunları, 18 kilometrelik güzergâh boyunca güzel hava eşliğinde, patikalı yollarda heyecanlı dakikalar yaşadı. Gerçekleştirilen yürüyüşün sonunda, varış noktasına ulaşmanın mutluluğunu yaşayan doğaseverler, düzenlenen program için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Kundura-Büyük Yayla Parkuru
Büyükşehir Belediyesi Sonbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri kapsamında doğa tutkunları, 6 Ekim Pazar günü Kundura-Büyük Yayla Parkuru’nda yürüyecek.

2604 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle