Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mart 2017 | Ekonomi, Gündem, Sakarya

DİŞLİ’DEN TÜMSİAD’A ZİYARET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli TÜMSİAD’ı ziyaret etti. 

AK Parti Ekonomi işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimini ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesini ziyaretinde konuşan Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, “Ülkemiz için çok kritik bir dönemeç noktası olan 16 Nisan referandumu için vatandaşlarımızın olduğu her platformda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte TÜMSİAD ve iş dünyasının desteği bizim için çok önemli. Bu nedenle 16 Nisan tarihinde yapılacak Anayasa değişikliği referandumunda “Evet” oyu ile ülkemizin ilerlemesinin önünde konulan taşları kaldırmış olacağız. 16 Nisan’ın gelişi, yeni sistemin kapılarını açarak ülkemizde 40 yıla yaklaşan bir zamanda varlığını ne zamandır gösteren terör olaylarının sıfıra kadar inmesine zemin hazırlayacaktır. Bu süreçte TÜMSİAD üyelerinin de bugüne kadar verdiği desteği bundan sonra da sürdüreceğine yürekten inanıyoruz” Bizleri 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminde ve ekonomik saldırılarla yıkamayanlar, yükselişimizden korktukları için demokrasiyi çiğnemeye devam ediyor. Milletimiz ise 16 Nisan’da EVET diyerek yedi düvele karşı iradesine sahip çıkacaktır.” şeklinde konuştu.

TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ise; Anayasa değişikliğinin toplumda herkesi ilgilendirdiği gibi iş dünyasını da yakından ilgilendirdiğini belirtti. Hantal devlet yapısından kurtulmak ve daha güçlü bir Türkiye’nin oluşması için halk oylamasında “EVET” oyu vereceklerinin altını çizen Başkan Ölmez; Ekonomik istikrarın, yatırımların ve ekonomik canlılığın devam etmesi, terörün sona erdirilmesi, içinde bulunduğumuz coğrafyada barış ve huzurun tesis edilmesi iş adamları için hayatî derecede önem taşımaktadır. Dedi.

Anayasa Değişikliği paketinin, ülkemizin istikrarlı bir siyasi ve ekonomik yapıya kavuşmasının da önünü açacağını belirten Başkan Ahmet Ölmez; Devletin millet için var olduğu esası ile milletin devlet yönetiminde gerçek söz sahibi olmasını sağlayacağına artık koalisyonlara mahkûm olunmayacağına inanıyoruz. Bu süreçte TÜMSİAD olarak üzerimize düşen her türlü göreve hazır olduğumuzu yineliyor, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Şaban Dişli ve İl yönetimine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.” Dedi.

Ali Ulvi DERYAOĞU-Geyvemedya.com

1389 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle