Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Dişli’den sert çıkış: “Bir daha bu konuda konuşmayacağım”

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli son günlerde Sakarya’da milletvekilleri ve üst yönetim arasındaki sorunlara ilişkin açıklamada bulundu.

Son günlerde Sakarya kamuoyunda Ak Parti milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilatın arasının açık olduğu ile ilgili konular üzerine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli açıklamada bulundu.

Şaban Dişli yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

Geçmişle yaşayamayız. Ak Parti kişisel hırsların veya koltuk kavgalarının yapıldığı yer değil, ülke için insanlık için mücadelenin edildiği bir dava partisidir.

Ak Parti’de aday adaylığı döneminde hizmete talip olma yarışı yapılır ve listeler açıklandığında bu kenetlenme başlar.

Ülkemizin kurtuluş mücadelesi verdiği bir dönemde geçmişi konuşmak kimseye yarar sağlamaz. Kaldı ki biz milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanlarımız ve Sayın Valimiz ile şehrimize daha çok hizmet getirebilmenin mücadelesini vermekteyiz.

Özellikle ülkemizin içinde bulunduğu dönemde, her zamankinden daha çok bir olmaya ihtiyacımız var. Ak Parti Sakarya tek vücut, ülkesi ve Sakarya için mücadelesini sürdürmekte.

Elbette bazı kırgınlıklar olabilir. Ama daha önce söylemiş olduğum gibi bu makamda olanların kişisel sorunlarını öne sürme sorun çıkarma hakları yoktur.

Bunu yapanlar vebal işlemiş olur. Benim bu aşamada hiçbir milletvekili arkadaşımla veya belediye başkanları ile sorunum yoktur.

Bu konuyu bir daha konuşmak da istemiyorum.(netgaste)

2296 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle