Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

BİR OLMALIYIZ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli işadamları ve öğretim üyeleriyle bir araya geldi. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın da katıldığı ve Akif Yılmaz Tesisleri’nde gerçekleşen toplantı da ülke gündemi ile yeni yıldan beklentiler konuşuldu.

GÜÇLÜ ÜLKE

Sakaryalı bir grup işadamı, öğretim üyesi ve belediye başkanları Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ile yeni yılı konuştu. Ülkenin terör belasından kurtulması için kenetlenmenin önemine vurgu yapan Milletvekili Dişli “Türkiye’nin büyümesini istemeyen güçlerin saldırıları devam ediyor. Kendi kendine yeten hatta mazlumun hamiliğini yapan Türkiye’yi şer odakları istemiyor. Biz kararlıyız. Türkiye’nin özgür ve güçlü bir ülke olması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

KENETLENME

Dişli “Darbe yapmak istediler, olmadı. Millet izin vermedi. Türk-kürt çatışması çıkarmak istediler yine milletimizin sağduyusu bu olaya izin vermedi. Her konuda aramıza nifak sokmak istiyorlar ama başaramayacaklar. Biz ülkemiz için kenetlendiğimizde kimse bizi bölemeyecek. Vatanımızı bölüp parçalamak isteyenlere prim vermeyeceğiz. Her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var ülkenin. Devlet-millet elele verip terör belasından kurtulacağız” dedi.

REİSİN YANINDAYIZ

İşadamları ve toplantıya katılan öğretim üyeleri “Vatanın bölünmez bütünlüğünün korunması, ülkenin daha da güçlenmesi için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere hükümetin yanındayız. Reisin ülkesini güçlü kılmak için attığı adımları destekliyoruz. Terör belasını, ekonomimize saldıran şer güçlerinin emellerine ulaşmasına izin vermeyeceğiz. Her zamankinden daha çok çalışarak vatan-millet meselesine sahip çıkacağız” dediler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2438 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle