Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Nisan 2017 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Dişli, Hiç Bir Şekilde Görevden Kaçmayız..

HİÇBİR ŞEKİLDE GÖREVDEN KAÇMAYIZ

AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli Sakarya’ya hizmet etmek için hiçbir görevden kaçmayacağını belirterek “Dün aynı düşüncedeydik, bugün de aynı çizgide gidiyoruz” dedi.

Dişli, Bakanlık teklifi gelirse gereği gibi hareket edeceklerini belirttti.

BAKAN BEKLENTİSİ

16 Nisan’da yapılan referandumda Sakarya yüzde 68 evet oy oranı ile hükümete olan güveninin göstermişti. Görevini yerine getiren Sakaryalılar, şimdi kabinede olası bir bakan değişikliği için Ankara’dan müjdeli bir haber bekliyor. Sorunları biriken ilimizde, bir bakanın çıkması halinde çözüm yolu da o derece kolay olacak.

BEKLEYEN SORUNLAR

Adapazarı Ekspresi, TÜVASAŞ’ın genel müdür beklentisi, 1000 yataklı hastane, ikinci üniversite, Karasu demiryolu, adliye sarayı, otomotiv üssü yatırımları, deprem güvenli, stadyum arazisi gibi öncelikli konuların çözümü için Sakarya’nın bakan düzeyinde temsil edilmesi, ilimizi bir adım daha öne çıkaracağı öngörülüyor.

NE GEREKİYORSA

Konuyla ilgili Sakaryahalk gazetesinin sorularını yanıtlayan AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, kendisine böyle bir görev verildiği taktirde görevden kaçmayacaklarını belirtti. Dişli “Bu zamana kadar gerek ülkemiz gerekse Sakaryamız için aldığımız görevleri yerine getirdik. Bundan sonra aynı şekilde devam edeceğiz” dedi.

SAKARYA GÜÇLÜDÜR

Sakarya’nın güçlü bir ekonomik yapıya sahip olduğuna dikkat çeken Dişli şöyle konuştu: “İhracatta ilk 10 sıradayız, OSB’lerimiz ilin adeta lokomotifi durumunda. Bunların daha da güçleneceğine inanmaktayım. Ülke olarak ekonomide bazı yapısal sorunlar var; bu da ilimize yansıyor ama ilerde bunların da aşılacağına inanıyorum”(SAKARYAHALK)

2278 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle