Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

Dişli Ailesinin Mutlu Günü

yasin dişli-dişli ailesi-düğün,hanedan-sakarya- (36)Sakarya Milli Eğitim Müdür yardımcısı Alaattin Dişli’nin oğlu, Milletvekili Şaban Dişli’nin yeğeni Yasin Dişli evlendi.,

Geyveli Hafize ve Öğretmen Alaattin Dişli’nin oğlu Yasin Dişli ile Büşra Düzenli’nin düğün merasimi Adapazarı Hanedan Tesislerinde yapıldı. Davetlilere nefis yemekler ve tatlılar ikram edildi.

SAKARYA’NIN BÜROKRATLARI DÜĞÜNDEYDİ

Başta Sakarya milletvekilleri Şaban Dişli ile Ayhan Sefer Üstün, Dişli sülalesi olmak üzere, Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu,Geyve belediye başkanı Murat Kaya, ilçe belediye başkanları, ilçe kaymakamları, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal, Pamukova Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Dr. Mehmet Seçkin, Geyve ASML müdürü Ahmet Akkuş, daire amirleri,öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

ZEKİ TOÇOĞLU NİKAHI KIYDI

Büşra ve Yasin Dişli çiftinin nikahını Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu nikahı kıydı. Yasin’in amcası Sakarya milletvekili Şaban Dişli evlenme cüzdanını verirken:”Sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, genç çiftlerin en az üç çocuk yapmalarını söyler, benim yeğenim olduğu için, ben 5 çocuk istiyorum. Kıymetli yeğenim ve sevgili gelinim, ufak tefek meseleleri büyütmeden karşılıklı sevgi ve saygı ile evliliğinizi sonsuza kadar sürdürmenizi tavsiye ediyorum. Daha iyi koruyacağı için evlenme cüzdanını gelinime veriyorum.”dedi.

ŞABAN DİŞLİ KEMENÇE EŞLİĞİNDE HORON OYNADI

Takı takma merasiminden sonra kemençe eşliğinde Karadeniz türküleri söylenmeye başlandı. Millet vekili Şaban Dişli, yeğeni Yasin Dişli’nin Adapazarı Hanedan Tesislerinde yapılan düğününde nikah şahitliği yaparken.” Başbakanımız genç çiftlere 3 çocuk tavsiyesinde bulunuyor, ben yeğenimden 5 çocuk bekliyorum.”dedi. Daha sonra kemençe eşliğinde Karadeniz türküleri söylenmeye başladı. Şaban Dişli de arkadaşlarıyla beraber horon oynayıp davetlileri coşturdu.

 

 

11355 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle