Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Nisan 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Devlet milletin ayağına gitti

Devlet milletin ayağına gitti

Geyve’de devlet-millet buluşması Doğantepe Mahallesiyle devam etti. Kaymakam, belediye başkanı ve ilçe müdürleri vatandaşın ayağına giderek sorunları dinledi.

Uzun süredir devam ettirilen devlet-millet buluşması Doğantepe Mahallesi’nde devam etti. Hükümetin yerinde yönetim politikası ile başlayan Geyve’de istikrarlı bir şekilde devam ettirilen devlet-millet buluşması vatandaşın takdirini topluyor.

Devlet Millet buluşmasının Doğantepe toplantısına, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Jandarma Komutanı J . Üsteğmen R.Gökhan Civek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamdi Yel, İlçe Müftüsü Ali Erhun, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, Sulama Birliği Başkanı İsmail Aşçıoğlu, SEDAŞ İlçe Sorumlusu Necati AKBAY, HEM Müdürü Mustafa Doğan ile Doğantepe Mahallesi Muhtarı Altan İnönü ve vatandaşlar katıldı.

İlçeyi yönetenler yapılan çalışmaları, yapılacak işleri anlatıp vatandaşların taleplerini dinliyor. Mahallelerde gerçekleşen buluşmalar sadece belediyecilik hizmetleri ile sınırlı kalmıyor. İlçe müdürleri de kendi alanlarıyla alakalı vatandaştan gelen talep ve önerileri not alıp sorunlara çözüm bulmak için çalışmalar yapıyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Devlet-Millet buluşmalarının diğer mahallelerde gerçekleştirileceğini ve vatandaşı bürokrasi ile yormadan yerinde çözüm üreten ziyaretlerin yararlı olduğunu söyledi.

Doğantepe mahallesinin sorunları ve vatandaşların taleplerinin değerlendirildiği toplantıda Kaymakam İlyas Memiş, halk toplantılarının amacının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin yerinde incelenmesi, bizzat mahalle sakinleriyle görüşülerek tespit edilmesi için yapıldığını, vatandaşlarımızın talep ve sorunların kurumlarımıza iletilerek çözülmesi için takibinin yapılacağını ifade etti.

Toplantının ardından Kaymakam İlyas MEMİŞ ve Belediye Başkanı Murat KAYA Doğantepe Mahallesi’nde bulunan yatılı ilköğretim bölge okuluna (YİBO) ziyarette bulundu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4641 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle