Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ekim 2015 | Alt Haberler, Geyve, Sağlık, Teknoloji

Devlet Hastanesi’nin temeli yarın atılıyor

geyve-devlet-hastanesi-temeli-atiliyor- (1)Geyve Devlet Hastanesinin temeli yarın atılıyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yeni Devlet Hastanesi İnşaatı temelinin yarın atılacağını belirterek, yatırımlar tek, tek hayata geçiyor. Geyvemiz büyüyor ve gelişiyor. Bölgemize hizmet edecek olan yeni Geyve Devlet Hastanemizin temelini yarın Cuma Namazından sonra saat 15:00 de atıyoruz.Tüm Halkımızı bekliyoruz, dedi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde temel kazı işlemleri tamamlanıp gro betonu atılan 40 yataklı yeni Geyve Devlet Hastane inşaatının 400 günde tamamlanması bekleniyor.

Yaklaşık 3 senedir gündemde olmasına rağmen ihale öncesi ve ihale sonrasındaki teknik ayrıntılardan dolayı bir sıkıtılar yaşandığını ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Hastane inşaatımız nihayet başladı. Tepecikler Mahallesindeki arazisi üzerinde yapımına başlanan yeni hastanemiz 40 yatak ve 6 yoğun bakım üniteli olacak.  15 289 000 TL’lik ihale bedeli ile 400 günde tamamlanacak yeni hastanemiz, üst düzey donanımı ve son teknoloji ile bölge hastanesi özelliği taşıyacak olup vatandaşlarımıza kaliteli sağlık hizmeti verecek” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyve-devlet-hastanesi-temeli-atiliyor- BANNER

2699 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle