Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Demokrat Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Adayı Bölükbaş

DP ADAYI BÖLÜKBAŞ

Demokrat Parti Geyve Belediye Başkan adayı Basri Bölükbaş oldu.

Demokrat Parti (DP) Sakarya il teşkilatı, Akyazı ve Geyve ilçe belediye başkan adayını düzenlenen törenle kamuoyuna tanıttı. Demokrat Parti Sakarya il binasında gerçekleşen aday tanıtımda Akyazı ilçe belediye başkan adayı Erol Erdem olurken, Geyve ilçe belediye başkan adayı ise Basri Bölükbaşı oldu.

DP il binasında gerçekleşen aday tanıtım toplantısında her iki ilçe belediye başkan adaylarına başarılar dileyen DP il Başkanı İsmail Ergül, “Tüm Belediye başkan adaylarımız dinamik kadroları ile canla başla çalışmaktadır. 19 Şubat Salı günü YSK’ya bildireceğimiz belediye başkan aday listesinin ardından tüm belediye başkan adaylarımız ve meclis üyesi adaylarımız bulundukları ilçelerde seçim çalışmalarını start alacaklardır. Sakarya’mızın güzide ilçelerimizden biri olan Ayazı ve Geyve ilçelerimizin daha da gelişmesin belediye başkan adaylarımız hazırladığı projelerle sahalarda olacaktır.

Akyazı ve Geyve Belediye Başkan adayları ise ilçelerin sorunlarını bildiklerini ve hazırladıkları projeleriyle bu sorunların üstesinden geleceklerini ifade ettiler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1516 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle