Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Nisan 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Demirler ve Yaylak Mahallelerinde Halk Toplantısı Yapıldı

Demirler Ve Yaylak Mahallelerinde Halk Toplantısı Yapıldı

Devlet-Millet Buluşmaları kapsamında Geyve ilçesi  Demirler Mahallesinde (Köyünde) ve Yaylak Mahallesinde (Köyünde) mahalle ziyareti ve mahalle sakinleriyle toplantı yapıldı.

Programa Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. R. Gökhan Civek, İlçe Müftüsü Ali Erhun, Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba, İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Ali Baran, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yard. Gürol Can, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Vahit Parlak, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Araştırma Görevlisi Halil Serin, Sedaş Bölge Sorumlusu Levent Akın, Mahalle Muhtarları Veysel Aral, Fatih Avcı ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantıda mahalle muhtarları ve vatandaşlarımızın mahalleleriyle ilgili sorunları ve talepleri görüşüldü. Kaymakam İlyas Memiş; halk toplantılarının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit etmek için yapıldığını, vatandaşlarımızın bu talep ve sorunlarının ilgili kurumlara iletileceğini ve çözülmesi için de gerekli takibin yapılacağını belirtti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2139 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle