Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Ocak 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Değerler Eğitimi ile İlgili Protokol İmzalandı.

geyve-milli-egitim-geyvelilere-hizmet-dernegi-degerleriprotolü- (1)Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Geyvelilere Hizmet Derneği arasında Değerler Eğitimi ile ilgili protokol imzalandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Geyvelilere Hizmet Derneği arasında Değerler Eğitimi ili ilgili protokol imzalandı. Protokole İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih CANBAL ve Dernek adına dernek başkanı İsmail KARADAYI imza attılar.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

2013 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Değerler Eğitimi ile İlgili Protokol İmzalandı. için 2 Yorum

  1. hasan akkale dedi ki:

    değerler eğitiminin devlet kurumu olan diyanet / müftülükle birlikte yürütülmesi daha iyi olurdu.. bu hizmet derneği ve doktor bey bu işi ne açıdan, ne kadar etkili yürütebilir ki? MEB de bu işi yapabilecek bir kurul / komisyon niye yok? veya yok mu? haydı hayırlısı bakalım… göreceğiz zamanla…

  2. BOZOK66 dedi ki:

    İsmail beyi takdir ediyorum uzun süre sosyal işlerin içinde diğer insanlarında öyle olması gerek, istisnaları bir yana koyalım bunda gönül işi var kardeşim hiç birşey beklenilmez yapılır yaşanılır takdir Cenab_i Allaha bırakılır saygılarımla,

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle