Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

DAVETSİZ MİSAFİR KORKULU ANLAR YAŞATTI

pamukova-fevziye-iftarda-eve-giren-yilan-Pamukova Fevziye Mahallesinde bu akşam iftar sonrası sıcaktan bunalan 1.5 metre uzunluğunda yılan balkondan evin salonuna girince evde yaşayanlar korkulu anlar yaşadı..

Olay dün akşam saatlerin de Pamukova Fevziye Mahallesinde yaşandı. Fevziye Mahallesinde Nurhan Çemberci’ tek katlı evlerinde iftarlarını açtıktan sonra evin salonunda kızı ile çaylarını yudumlarken, arka balkon kapısından eve giren yılan salona süzülüp gelince ev sahibi ve kızı korku dolu anlar yaşadı.

1.5 metre uzunluğundaki yılan salonda bulunan halının üstünde bir süre dolandıktan sonra halının altına girdi. Ev sahibi Nurhan Çemberci korku içinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Pamukova İtfaiye Grup Amirliğini arayıp, evine yılan girdiği ihbarında bulundu.

Kısa sürede Fevziye Mahallesinde Çeberci’nin yaşadığı tek katlı eve gelen Pamukova İtfaiye Grup Amirliği ekipleri, salonda halının altına giren 1.5 metre uzunluğundaki yılanı yakalayıp evden dışarı çıkardılar. Yılanın itfaiye ekiplerince salonlarından dışarıya çıkarılması ile ev sakinleri rahat bir nefes aldı.

Yakalanan yılan Pamukova İtfaiye Grup Amirliği ekiplerince mahalle dışında arazide doğal ortama bırakıldı.(Pamukovahalk)

 

4302 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle