Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Teknoloji

Bu Görüntü Çok Konuşulur..

geyve-dereköy-d 650 karayolu-şelaleyi-andıran-goruntuler- (1)Geyve ilçesi Dereköy  Köyü cıvarında karayoluna akan yağmur suyu adeta büyük bir şelaleyi andırdı.

Bağlarbaşı Köyünün üst bölgelerindeki yoğun yağış sonucu oluşan sel suları yağmur suyu drenaj sisteminin doğru yapılmadığından direk olarak D-650 Karayoluna akıyor. Oluşan bu Görüntüleri karayolunu kullananlar şaşkınlıkla izliyor.

Köy Sakinleri eski yol var iken sel sularının kanallar ile Sakarya nehrine ulaştığını ,ancak  D-650 karayolunun duble yol olarak inşaası tamamlandığında bu sıkıntının oluştuğunu belirttiler. Bölgede -oluşan sel suları sonrası yolun suyla dolmasıyla sürücülerin zor anlar yaşamasına neden oluştu. Sıkıntıların yetkililere aktarılması sonucu yeni drenaj kanalı ve karayolu kenarındaki mevcut taş duvar 50 cm daha yükseltilerek sorunun giderilmesine çalışılmış ancak yapılan bu çalışmanın da sıkıntıyı gidermediği bu görüntülerden çok net anlaşılıyor.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyve-dereköy-d 650 karayolu-şelaleyi-andıran-goruntuler- (1)

3521 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle