Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Teknoloji, üst Haberler

D-650 KARAYOLU ALARM VERİYOR.

d-650-karayolu-geyve-adapazari-yolda-cukur-catlaklar-suruculare-zor-anlar-yasatiyor-1--cropMarmara ve Batı Karadeniz Bölgesini Akdeniz’e bağlayan ana arter olan D-650 Karayolu alarm veriyor.

D-650 Karayolunun Geyve Boğazı bölümünde Pamukova Adapazarı istikametinde olan bölümünde oluşan çukurlar adeta kazalara davetiye çıkarıyor.

Çetin ve bol yağışlı geçen kış mevsiminin ardından D-650 karayolunun Geyve Boğazı bölümünde çatlak ve çukurlar oluştu. Pamukova-Adapazarı (D650) yolunda oluşan bu hasarlar sürücülere hem zor anlar hem de kaza tehlikesi yaşatıyor. Sürücüler 90-110 km hızla giderken yoldaki hasarlar yüzünden ani şerit değiştirerek hem trafiği hem de kendi canını tehlikeye atıyor.

İstanbul ile Antalya arasındaki sebze ve meyve ulaşımının sağlandığı karayolunda meydana gelen çöküntüler araçların güvenli seyir etmesini engelliyor. Vatandaşlar yaptıkları açıklamada, “Sürücülere zor anlar yaşatan D-650 Karayolunun Geyve Boğazı bölümündeki bu çatlak ve çukurlara herhangi bir kimsenin canı yanmadan, Karayolları ekiplerinin müdahele etmesi gerekiyor. Önümüz yaz sezonu ve okullar 1 ay sonra kapanacak. Marmara Bölgesini Akdeniz’e bağlayan bu yol önlem alınmazsa daha da bozulacak. Yetkililerin burada da çalışma yapmalarını bekliyoruz” dediler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

d-650-karayolu-geyve-adapazari-yolda-cukur-catlaklar-suruculare-zor-anlar-yasatiyor-1-

3204 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle