Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mart 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Cumhuriyet Meydanında Kitap Okudular

Kitap Okuduk…

Geyve İlçesi Gazi Paşa Ortaokulu Öğrencileri, ” Kütüphaneler Haftası Kutlama Etkinlikleri ” çerçevesinde Belediye önündeki boşlukta öğretmenleri gözetiminde kitap okuma etkinliği yaptı.

Okul Müdürü Vedat Duman ve öğretmenleri ile birlikte seçtikleri kitapları okuyan öğrenciler, çevrelerinde kendilerini ilgi ile izleyen vatandaşlarımıza ” Kitap Okumanın Hayatımızda Yeri ve Önemi Vardır.” mesajını verdiler.

Gazi paşa Ortaokulu Müdürü Vedat Duman kısa açıklamasında; ” İlçemizde Kütüphaneler Haftası Kutlamalarını bizim okulumuz düzenledi. Bu etkinlikler çerçevesinde Yazar Buluşması düzenledik. Kitap okumaya farkındalık yaratmak için de öğrencilerimiz ile birlikte ilçemizin farklı yerlerinde kitap okuma etkinlikleri düzenledik. Ülkemizde kitap okuma oranı çok az. Kitap okuyanı görmek belki içlerinde bir şeyi kıpırdatır, uyandırır diye düşündük. O yüzden böyle etkinlikler düzenledik.” Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.Com

841 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle