Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Cumhur İttifakının Belediye Meclis Üyeleri Açıklandı

İşte merakla beklenen o liste!

Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket partisi tarafından ortak hazırlanan 16 ilçedeki belediye meclis üyesi adaylarının listeleri açıklandı.

Ak Parti ve MHP il başkanları tarafından açıklanan listeye göre,  Geyve’de toplam 15 Belediye Meclis üyesinden 4 ü MHP ye bırakılırken, geçmiş dönemden 4 ismin devam ettiği diğerlerinin tamamen değiştiği görülüyor.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ile MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar İl Seçim kurulu’na birlikte giderek, ortak hazırlanan belediye meclis üyesi aday listelerini Ağır Ceza Hakimi Sertaç Kevser’e teslim ettiler. Tever ve Akar, çıkışta ortak basın açıklaması yaptılar

“ÖNEMLİ BİR ADIM”

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, bu günün Cumhur ittifakı olarak önemli bir adım olduğunu belirterek; “Bizde bugün müracata bulunduk. Cumhur ittifakı için önemli bir adım güzel bir gün. Birlik ve beraberliğimizi petiştirmek adına güzel bir ortam oluşturmuş bulunmaktayız. Allah çıktığımız bu yolda bizi muaffak etsin, şer güçlere krarşı bizi muzaffer kılsın” dedi.

“SİYASİ DEĞİL BEKA BİRLİKTELİĞİ”

AK parti İl Başkanı Yunus Tever ise; “Cumhur ittifakı olarak tek liste halinde meclis üyelikleri adaylarımızı belirledik ve listelerimizi teslim ettik. Sakarya’da çok güzel bir birlikteliğimiz var. Bu ittifakı bir siyasi birliktelik değil, bir beka birlikteliği olarak görüyoruz. Bu birlikteliğin mezara kadar gideceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

3746 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle