Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Cumhur İttifakına Kozan’da Coşku Seli

Cumhur İttifakının Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, yaptıkları ve yapacakları hizmetleri anlattığı Kozan’da Geyve Belediyesinin çok güçlü bir belediye olduğunu ifade ederek “Bunlar Belediye Başkanlığını sadece sabah akşam okey oynamak sanıyorlar” dedi.

Dur durak bilmeden haftanın hemen her günü bir Mahalle, ya da köy ziyareti gerçekleştiren Geyve Belediye Başkanı-Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, seçim çalışmaları kapsamında yaklaşık 200 araçla gittiği gittiği Kozan Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya seçim calışmaları kapsamında Kozan Mahallesine çıkarma yaptı.Kozanlıların meşalalelerle karşıladığı Başkan Kaya’nın programına Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP İlçe başkanı Murat Çakmak,  Belediye Meclis üyeleri APEK Başkanı Sabahattin Karasakal ile yönetim kurulu üyeleri, partililer ve Kozanlı vatandaşlar katıldı.

Kozan kahvehanesindeki aşırı yoğunluk nedeniyle konuşmasını dışarıda yapan Geyve Belediye Başkanı-Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya  imkânlarımız ve ihtiyaç aciliyetine göre her mahallemize(köyümüze) hizmet etmeye çalıştık. Elimizin değmediği, çözüm geliştirmediğimiz hiçbir meselemiz yok Elhamdülillah. Şimdi daha büyük yatırım ve hizmetleri mahallelerimizle (köylerimizle) buluşturma vakti” dedi.

Konuşmasında Geyve ile birlikte mahallelere (köylere) yapılan hizmetlerden bahseden Başkan Kaya, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce ile birlikte önümüzdeki süreçteki projelerden bazılarını da paylaştı.Ova köylerinin en önemli sıkıntılarından biri olan yol sorunu için Dörtyol Camiinden Bayat çıkışına kadar asfalt yapılacağını müjdesini veren Kaya, hayvan pazarının arkasındaki 100 dönümlük araziyede ilçe stadı ile sporsal tesislerin yapılacağını ifade etti.Büyükşehirin hizmet alanı içerisinde olan ve geçtiğimiz dönemde yapılmayan Konyalı Alibey Caddesinin Alifuatpaşa’ya kadar olan tüm kısmının çift yönlü olacağını ve Marmara Bölgesinin tek camlı seyir terasının da Parla tepesine kurulacağı müjdesini paylaştı.

Başkan Kaya,  konuşmasına, ” Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız hemşehrimiz Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum. Destek sizden, gayret bizden, yardım ve inayet Yüce Allah’tandır ” diyerek son verdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2448 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Cumhur İttifakına Kozan’da Coşku Seli için 1 yorum

  1. ufuk dedi ki:

    Geyve nin erkeklerinin yüzde yetmişi yıllardır okey oynar Geyveli erkeklerin yüzde yetmişi yıllardır okey oynadı ama kimse senin gibi Diyarbakıra kadar gidip bugun terorist ilan ettiğiniz belediye başkanlarının elini sıkacak kadar Geyvenin gururu ile oynamadı Murat bey bunu da iyi bilesin

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle