Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Cumhur İttifakı ülkemizin geleceğini karartmak isteyenlere karşı en güzel ittifaktır,

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, MHP ilçe teşkilatınında katıldığı haftalık yönetim kurulu toplantısında; Cumhur İttifakı ülkemizin geleceğini karartmak isteyenlere karşı en güzel ittifaktır, inşallah hem şehrimizde hem de ülkemizde muvaffak olacaktır, dedi

Ak Parti Geyve teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı’nın katılımı ile gerçekleştirdi.

Ak Parti teşkişlat binasında gerçekleşen toplantıya, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak, MHP Belediye Başkan adayı Şerafettin Kaya, Ak Parti il koordinatörleri Mustafa Kaymul İlhan Türkseven, Bilal Arabacıoğlu, Ak Parti Belediye meclis üyeleri ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatımızın haftalık olağan yürütme kurulu toplantısına iştirak ettik. Milliyetçi Hareket Partisi Geyve İlçe Başkanımız Sayın Murat Çakmak ve değerli yönetim kurulu üyeleri de toplantımızda bizlere katıldılar. Cumhur İttifakı ile oluşturduğumuz bu güzel birliktelikle, Allah nasip ederse Geyvemizde, Büyükşehirimizde ve Ülkemizde Milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin.

Göreve geldiğimizde maaş ödeyemeyen, çöp toplayamayan, hizmet araçlarına koyacak mazotu olmayan enkaz bir belediyeden, artık kendi kum ocağı tesisi, kendi kilitli parke taşı tesisi, kendi asfalt sathi kaplama tesisi olan, yeni sıfır hizmet araçları ile gücüne güç katan, altyapısını, doğalgazını, üstyapısını tamamlamış, ücretsiz evde sağlık hizmetlerinden ambulans hizmetlerine kadar 24 saat görev başında olan, Seyir Terası ve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi ile istihdam ve turizm alanında kendi markasını üreten bir belediye haline geldik. Sosyal belediyecilikte Türkiye’ye örnek projelerle Ulusal medyada adından söz ettirdik.

Belediyecilik hizmetlerinin yanımda kamu hizmetlerinin de takipçisi olduk. Yeni giriş bağlantı yolundan yeni okullarımıza, KYK yurdundan ortaöğrenim yurduna, yeni modern devlet hastahanesinden yeni SGK binalarına kadar daha birçok kamu yatırımlarını ilçemize kazandırdık.

İlçemizin tarihine de sahip çıktık. Tarihi Gazi Süleyman Paşa ve Kepekli Camiilerimizin restorasyonlarını tamamladık. İlimizin nadir tarihi eserlerinden biri olan Elvanbey İmarethanesinin restorasyon projesini başlattık. Bu çalışmalarda hep sizlerle birlikte olduk.

“Geyve için yeni projelerimizi çok yakında açıklayacağız.”

Toplantımızda bizleri yanlız bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Geyve İlçe Yönetim kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Birlikte Çalıştık, Birlikte Başardık. Allah nasip ederse bundan sonra da , Birlikte Çalışacak, Birlikte Başaracağız.Durmak Yok, Geyve’de Sakarya’da Türkiye’de .Huzura ve Hizmete Devam..

Cumhur İttifakı ülkemizin geleceğini karartmak isteyenlere karşı en güzel ittifaktır, inşallah hem şehrimizde hem de ülkemizde muvaffak olacaktır.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

858 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle