Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Geyve Kazandı

Geyve İlçesi Doğancıl Mahallesi yakınlarına ” Çimento Fabrikası ve Taş Ocağı ” kurulması için yapılan çalışmalarda sona gelindi.

BU İŞ BİTTİ.

Geyve İlçesi AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak konu ile ilgili açıklamasında şu bilgileri verdi: ” İlçemiz Doğancıl Mahallesi yakınlarına kurulmaya çalışılan Çimento Fabrikası için yapılan tüm başvurular ve hazırlanan dosya bakanlık tarafından kabul edilmemiş ve yok sayılmıştır. Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli, İl Başkanımız Sayın Fevzi Kılıç ve Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya’nın girişimleri sonucunda; çimento fabrikası kurulması için bakanlığa sunulan dosta kabul edilmemiş yok sayılmıştır. Duyarlı kurum ve kuruluşlarımızın gösterdiği desteğe de ayrıca teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun.”

Doğancıl Mahallesine kurulmaya çalışılan çimento fabrikasının kurulmaması amacı ile, Geyve Yerel Kültür Derneği tarafından başlatılan ve ilçedeki Siyasi Parti Başkanları ve Sivil Toplum Örgütleri tarafından da desteklenen ortak hareket amacına ulaştı.

Yeşil Geyve’mizin daha güzel günler görmesi için tüm yöneticilerin ortak hareket ettikleri zaman nelerin yapılabileceğinin de bir işaretidir bu sonuç.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

İŞTE O EYLEM HABERLERİ

Çimento Fabrikası İstemiyoruz Eyleminden İlk Görüntüler..

Kazanan Geyve Oldu.. Toplantı Yapılamadı

 

4594 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Çimento Fabrikası Kurulması Çalışmalarında Mutlu Son için 3 Yorum

  1. Aysu dedi ki:

    Çok güzel bir sonuç çok sevindik,bu sonuç çıkmasaydı çok kötü olacaktı Yeşil Geyve’mizin sonu emeği geçenlerden Allah razı olsun ,inşallah fabrikayı yapmak isteyenler kararı bozma gibi bir yola gitmezler ………

  2. AKINCILI dedi ki:

    AKINCIDADA GÖRMEK İSTERİZ SAYIN DOĞA DOSTU ARKADAŞLAR SİZLERİ MADEM ÇOK DOĞA SEVERSİNİZ BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN

  3. DAĞCI dedi ki:

    AKINCIDA KÖYUNDE DE ELINIZE MIKROFON ALDIĞINIZI GÖRMEK ISTERDIK SAYIN YEŞIL SEVERLER TEŞKE BELKİDE GÖRÜRÜZ İLERİDE OLUMU OLUR

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle