Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

 Çileli Günler Bitiyor.

geyve-alt-yapi-kilitli-parke-calismalari- (4)Geyve Belediyesi Fen İşleri ekipleri kanalizasyon, çalışmalarıyla bozulan ara yollarda onarım çalışmalarına başladı.

Yollar Onarılıyor

Geyve’de kanalizasyon çalışmalarının tamamlandığı  yollarda belediye fen işleri ekiplerinin, parke taşı ile kaplama çalışmaları başladı.

Güneş Sokak’ta başlayan ve ardından Yörükler Mahallesi İmam – Hatip Ortaokulu önü, Orhaniye Mahallesi Ay Sokak ve Yıldız Sokak ta devam eden çalışmalarda bozulan kaldırım ve yoldaki parke taşları yerinden sökülerek kamyon ile kaldırılıyor. Daha sonra yol kum ile tesviyelenerek parke taşları diziliyor.

Vatandaşlarla Hasbihal

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yıldız Sokak’ta  yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek vatandaşlarla sohbet etti. Altyapı çalışmalarından dolayı yol onarım çalışmalarında gecikme olduğunu belirten Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Orhaniye mahallesi Güneş Sokak’tan başlayan çalışmalar havaların düzelmesiyle birlikte tüm ilçeyi  kapsayacak, dedi.

Geyve’yi Güzel Günler Bekliyor

Geyvenin tarihinde görülmedik bir alt yapı yatırımına girdiğini, bu süreçte tüm ana ve ara yolların bozulduğunu belirten Belediye Başkanı Murat Kaya;  Geyve’de yapılmayan, onarılmayan yol kalmayacak dedi. Sıkıntılı bir süreç geçirdiklerini, Çalışmalar sürecinde sabırla bekleyen siz değerli hemşehrilerime teşekkürü borç Bilirim. Sizlerin duası bizim gayretimizle çalışmalarımızı hızlandırarak Geyve’yi yeni yüzüne kavuşturacağız dedi.

Geyvemedya/haber Merkezi

geyve-kilitli-parke-calismalari-basladi-

3518 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Çileli Günler Bitiyor. için 3 Yorum

  1. MİSAFİR dedi ki:

    TÜRKİYE GAZETECİLERİ HAK VE SORUMLULUK BİLDİRGESİA. İnsan ve yurttaş hakkı: Herkes, bilgi edinme ve haber alma, özgür düşünce, ifade ve serbest eleştiri hakkına sahiptir. Düşünce ve ifade özgürlüğünün kullanılmasının başlıca yolu olan basın ve yayın özgürlüğü temel insan haklarındandır. Bu hakların demokratik hukuk devletinde anayasal güvence altında olması esastır. Demektedir fakat Geyve Belediyesini eleştiren yorumları neden sansürlüyorsunuz? Geyve Belediye Başkanının böyle bir talimatı mı var? Lütfen tarafsız olunuz.

  2. erkan karabulut dedi ki:

    .Altyapı çalışmaları gerçekten önemli ve gerekliydi.Yapılan işin elbetteki kötüsü olmaz. Vesile olanlardan Allah razı olsun.İnşallah bu tozlu ve çamurlu günler geçecek.Şunu belirtmekte fayda olduğunu düşünüyorum.Çalışmalara kimsenin bir şey dediği yok.Fakat bu sahipsizlik plansızlık milleti çok bunalttı.Yani yol kapatılıyor ona alternatif olacak diğer yol da kapatılıyor.Bi taraf yapılırken önce onun alternatifi olacak yol düzenlenebirdi bence.Birde oturduğum sokak itibariyle kanalizasyon olsun doğalgaz olsun ilk önce başlanılan yer oldu.Fakat yol yapılmaya başlanırken en sona biz kalıyoruz.Yani en uzun sıkıntıyı bizler çekiyoruz.Bu üvey evlat muamelesinden kurtulmayı umuyor ve herkese hayırlı günler diliyorum…

  3. BİRİ dedi ki:

    SAYIN BAŞKANIM ÖNCE ANAYOLLARI YAPMAYA BAŞLASANIZ

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle