Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Şubat 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Araştırmacı Yazar Namık Cihan, İncelemelerde Bulundu…

Geyve İlçesinde yaşamını sürdüren Araştırmacı Yazar Namık Cihan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü Araştırma Merkezinde incelemelerde bulundu.

Cihan, hazırlamakta olduğu 3.kitabı ile ilgili olarak Araştırma Merkezinde görevli; K.Ü Öğretim Görevlisi ve Araştırmacı Yazar Resul Narin ile görüştü ve bilgiler aldı.

Cihan, görüşme ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘ Hazırlamakta olduğum 3. Kitabım ile ilgili olarak görüştüğüm Sayın Resul Narin’den büyük destek gördüm. Arşivini kullanıma açan Sayın Narin’e çok teşekkür ederim. Kendisi bana; Prof. Şevket Pamuk: İstanbul ve diğer kentlerde 500 yıllık fiyatlar ve ücretler. – Prof. Dr. E. Ziya Karal: Osm. İmp. İlk Nüfus Sayımı 1831 – Türkler Ansiklopedisi( 21cilt ) – Resul Narin: Düyun-ı Umumiye İdaresi ve Adapazarı – R. Narin: Osm. Dev. Zamanında Kocaeli Ormanları – Temettuat Defterlerine Göre Adapazarı Kazası adlı eserlerin incelenmesi ve taranmasında büyük yardımlarda bulundu. Her zaman destek ve yardımlara hazır olduğunu açıklayan Sayın Resul Narin’e en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1201 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

N.Cihan’ın Üçüncü Kitap Hazırlığı için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Geyve sizin gibi bir yazara ve araştırmacıya sahip oldukları için şanslılar.SİZLERİN 3. KİTABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle