Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mart 2015 | Alt Haberler, Manşet, Sakarya, Siyaset

Çiğdem Erdoğan Atabek TRT Radyo 1’in konuğu oldu

cigdem-erdogan-atabek-redyo 1-konugu-oldu-Çiğdem Erdoğan Atabek, “ Hayatın Sesi” adlı programda TRT Radyo 1’in canlı yayın konuğu oldu.

ASPB eski Bakan Yardımcısı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Atabek, son zamanlarda artan şiddet olaylarının toplumun tüm kesimleriyle aşılabileceğine vurgu yaptığı radyo konuşmasında “şiddet toplumsal bir sorun, toplumun tüm kesimlerinin harekete geçmesi gerekiyor.” dedi.

Hayatın Sesi adlı canlı yayın programında çocukların aileleri kadar televizyon ve internetten de etkilendiğini hatırlatan Atabek “  zihniyet ailede oluşuyor; ancak ailede şiddet olmasa bile çocuklarımızı baş başa bıraktığımız televizyon ve internet ortamıyla şiddeti öğretiyor olabiliriz. Yaşanılan birçok kadın cinayetinin yapılışına baktığımızda ne yazık ki medyadan daha önce izlediğimiz yöntemleri görüyoruz. O nedenle medyaya da büyük sorumluluk düşüyor. Yapılan yayınlarda yol gösterilmemeli, aksine caydırıcılığı işlenmelidir” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

IMG_20150317_172026

2051 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Çiğdem Erdoğan Atabek TRT Radyo 1’in konuğu oldu için 1 yorum

  1. ayıp ayıp dedi ki:

    kadına şiddet adı altında devlet radyosunda ampul partisinin ve adayının güzel reklamını yapıyorlar bravo… siz de bunları haber diye yayınlıyorsunuz ayıp… bir mhp , chp adayını devletin kanalına ya da radyosuna çıkarında ne kadar tarafsız olduğunuzu görelim… siz de yayınlayın da görelim sözüm ona yerel medya…..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle