Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Çiftçinin Dostu Oylarınızı Bekliyor..

ÇİFTÇİNİN DOSTU, OYLARINIZI BEKLİYOR

Geyve METEM Elektrik elektronik teknolojisi alanı öğrencilerinin  hazırladığı “çiftçinin dostu robot” projesi bu yıl ilk kez düzenlenen Geleceğin Eğitimine Katkı Ödüllerinde Türkiye genelinde ilk 20 proje arasına kalma başarısı gösterdi.

10 kasıma kadar sürecek halk oylamasında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ile tüm öğretmenler  bu 20 proje arasından 1 projeyi beğenerek oy verebileceklerdir. Geyve METEM öğrencisi Ahmet Bulut’un ‘ÇİFTÇİNİN DOSTU ROBOT’ Projesi desteğinizi beklemektedir.

Oy vermek için:

1. Bu adresten Ahmet BULUT un ‘ÇİFTÇİNİN DOSTU ROBOT’ Projesini bulup beğene tıklıyoruz.
http://www.eba.gov.tr/yarisma/oylama/etzgek/ogrenci

2. Karşımıza EBA giriş sayfası geliyor. Öğretmenler MEBBİS şifresi, öğrenciler ise kimlik bilgileri ile şifresiz girebiliyorlar.

3. Açılan oylama sayfasından tekrar öğrenci projelerinden, ÇİFTÇİNİN DOSTU ROBOT Ahmet BULUT’ un projesini BEĞEN e tıklıyoruz.

4. En son Seçilen projenin altında beğendiniz yazması gerekiyor. Böylece oy verme işlemi bitmiş oluyor. Sadece 1 öğrenci projesini beğenebilirsiniz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

DETAY HABERLER İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ

 

1692 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle