Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mayıs 2011 | Eğitim, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji

ÇİFTÇİLERİMİZDEN HATTAT TRAKTÖR ZİYARETİ

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gün geçtikçe bağ – bahçe – meyve tarımı önem kazanmaktadır .Bu vesile ile Geyveli Çiftçilerimizden bir grup, Hattat traktör Geyve yetkili servisi Metin Aslan tarafından fabrika ziyaretine götürüldü.

Tekirdağ Çorlu ya gerçekleştirilen gezide Hattat traktör ile diğer zirai ekipmanların üretim ve montajının yapıldığı tesisler çiftçilerimiz tarafından gezilerek yerinde görüldü.

Ziyarete Hattat traktör Geyve yetkili servisi Metin ASLAN, İbrahim DEMİR, Kerim GÜLEÇ, Muhterem GENÇ ile Halidiye ve Bozören’den 30  cıvarında çiftçimiz katıldı.

1998 yılında bir pazarlama şirketi olarak kurulmuş olan , HATTAT TARIM MAKİNALARI A.Ş. nin kuruluşunda  “A” serisi VALTRA traktörler, 74 , 88 ve 98 HP güçlerinde; kabinli/klimalı veya koruma çatılı olarak üretilmektedir. Bu traktörler üzerinde kullanılan şanzıman/diferansiyel/arka aks/hidrolik kaldırıcı komple ünitesi, hidrolik pompa, hidrolik valfler, hidrolik fren merkez silindiri ve diğer tüm hidrolik donanımlar, kardeş şirket olan Hema Endüstri A.Ş. tarafından temin edilmektedir.

Diğer tarafdan, tamamen kendi mühendislik bilgileri ile  üretim imkanlarını kullanarak “HATTAT” ticari markası altında 2007 yılından beri üretimi yapan şirket ,
HATTAT “A” serisi olarak isimlendirilen bu traktörlerde, VALTRA’ nın yurtiçi piyasasında  alt beygir gücünü tamamlamak üzere 55  ve 75 HP güçleri aralığında 4X2 ve 4X4 tahrikli ve koruma çatılı olarak üretimine halen devam etmektedir.

Ziyeret hakkında bilgi veren çiftçilerimiz, ziyeretin çok yerinde ve güzel geçtiğini, tarlalarımızla bahçelerimizde çalışarak kullandığımız ekipmanların yerinde nasıl ve hangi şartlarda üretildiğini görmek bizlere heyecan ve güven verdiğini söyleyerek ziyarete sebep olan Hattat Traktör Geyve yetkili servisi Metin ASLAN’a teşekkür ettiler.

Foto&haber:Erdinç TUNA

 

2402 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle