Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mart 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

Çiftçiler Fuarı Gezdi…

Çiftçiler Fuarı Gezdi…

Geyve Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen, Kocaeli İlinde ki ” 2.Doğu Marmara Tarım Fuarı – Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk, Süt Endüstrisi Fuarı ” gezisine ilçede tarım ile uğraşanlar ilgi gösterdi.

Fuar Salonlarında ki stantlarda sunulanlar ilgi ile izlendi. Dikkatlerini çeken yerlerdeki görevlilere sorularını yöneltenler verilen bilgileri ilgi ile dinledi.

Farklı yörelere ait tatların sergilendiği stantlara fuarı gezen vatandaşların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar kısa açıklamasında; ” İlçemizde ki tarım ile uğraşanların yeni araç ve gereçleri tanımaları, yeni teknikler ile ilgili bilgilerinin artmaları ve yeni dostluklar kurmalarını amaçlayan fuar gezimize katılanlara teşekkür ederim. Stant ziyaretlerimizde komşu ilçelerden gelen dostlarımızla da görüştük. Sakarya Ziraat Odası Standında İlçemizin ürünü olan ‘Geyve Ayvası’nı ziyaretçilerimize tanıttık ve ikramlarda bulunduk. Standımız ziyaret eden APEK Başkanı Sebahattin Karasakal bizleri mutlu etti. Umarım ki gezimiz amacına ulaşmıştır. Gezimize ulaşım desteği veren Sayın Savaş Gündoğdu’ya da teşekkürlerimi sunarım. “

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

1339 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle