Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sakarya, Teknoloji

“Yılmaz Traktör” den BİÇERDÖVER Tanıtımı…

yilmaz -traktor-2015-bicerdover-yeni-urunlerin-tanitimi-reisoglu- restaurant-(27)Yılmaz Traktör Yönetimi “Reisoğlu Tesisi”nde, yeni üretilen TC5.80 BİÇERDÖVERi tanıtan bir program düzenledi.

Tanıtım programı; Tanıtım Semineri-Yemek-Araç Tanıtımı bölümlerinden meydana geldi. Yılmaz Traktör Genel Müdürü Tuncay Bitirim programı sundu ve tanıttı.

Yılmaz Traktör Şti. Bşk. Yrd. Aydın Yılmaz, tanıtım programına katılanlara kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı. Türk Traktör Ekipman Tanıtımı ve Pazarlama Elemanları; Erdem Ay “TC5.80 neden Türkiye’nin Biçerdöveri, Yüksek Hasat Kapasitesi-Eşsiz Dane ve Sap Kalitesi-Üstün Yakıt Ekonomisi-Yüksek Teknolojisi ile Birlikte Kullanım bakım ve Tamir Kolaylığı.” konu başlıklarında, Ramazan Karaaslan “Küçük ekipmanlar.” konu başlığında slayt destekli açıklamalarda bulundu.

Sayıları 1000 kişiyi bulan konuklar toplantı sonrası ev sahipleri ile birlikte yemek yedi. Teknik elemanlar, yeni üretilen ürünleri, konuklarına tek tek tanıttı, onlara ürünlerinin teknik özelliklerini açıkladı ve yöneltilen soruları cevapladı. Programın sonunda konuklara, minik hediye çantaları dağıtıldı.

Yılmaz Traktör çalışanları – teknik personeli, konuklarının bir sorun yaşamamaları için yoğun çaba harcadı ve konukları ile yakından ilgilendi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

yilmaz-traktor-yeniurunlerin-bicerdover-tanitimi-

 

3404 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle