Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Kasım 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Esra Çiçekçilikte Öğretmenler  Günü Hazırlığı

Geyve’de 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde çiçekçilerde hareketlilik başladı.

Geyve ilçesinde faaliyet gösteren Esra Çiçekçilik, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle gelecek talepleri karşılamak için günler öncesinden yatığı hazırlıklarını tamamladı.

Esra Çiçekçilik İşletmecisi Adem Kocaman, bütün özel gün ve gecelerde olduğu gibi 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle de önceden hazırlık yaptıklarını söyledi.

Çiçekçi Kocaman, karanfil ve gül çeşitlerinin en çok talep edilen çiçekler olduğunu belirtti. Öğretmenler Günü nedeni ile gül ve karanfilin yanı sıra diğer çiçek çeşitlerini de artırdıklarını ifade eden Adem Kocaman, “Öğretmenler Günü için şimdiden sipariş verenler var. Yaklaşan Öğretmenler Günü öncesinde hem yeni çiçekler getirdik hem de çeşitliliği daha da artırdık. Zaten her zaman canlı çiçek bulunduruyoruz. Fakat bu gibi özel günlerde çiçeklere olan talep daha da artıyor. Bu nedenle günler öncesinden sipariş verenlerde oluyor. İş yerimizde şu anda gül çeşitleri; karanfil, papatya çiçeği, saksı çiçekleri, tropikal çiçekler ve daha birçok çeşit çiçek bulunuyor. Tabi Öğretmenler Günü gibi özel günlerde bizim işlerde iyi derecede artış oluyor. Ayrıca sipariş üzerine aranjmanla birlikte çiçeklerinizi istediğiniz yere teslim edebiliyoruz. Şimdiden tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Adem Kocaman her zevke ve bütçeye göre ellerinde çeşitli renklerde çiçek bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2230 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle