Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Aralık 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Çiçekçiler Yılbaşına Hazır

ÇİÇEKÇİLER YILBAŞINA HAZIR

Özel günlerin vazgeçilmez hediyesi olan çiçekler bu yılbaşından umutlu. Çiçekçiler, son hazırlıklarını yaparak müşterilerini beklemeye başladı.

Yılbaşı için hazırlanmış güller ve buketlerin, tek taş pırlantaya göre daha çok mutluluk verdiğini ve etkisinin bir ömür silinmediğini belirten Esra Çiçekçilik işletme sahibi Adem Kocaman , “Yılbaşı günü işlerimizin yoğunlaşacağını tahmin ediyoruz. Biz de bunun için bütün hazırlıklarımızı yaptık ve yeteri kadar çiçeği satışa hazır hale getirdik. Zaten iyi iş yaptığımız sayılı günlerden bir tanesi de yılbaşı. İnsanlar yeni bir yıla girmenin mutluluğuyla sevgililerine, iş arkadaşlarına ve ailelerine çiçek alıyor. Şirketler mutlaka yeni yılı birbirlerine çiçek göndererek kutluyor. Özellikle bugün yılbaşına özel saksı çiçeklerini, orkideleri  ve gülleri yoğun bir şekilde satıyoruz” dedi. Çiçeklerinin nasıl saklanması gerektiği hakkında bilgi veren Kocaman, çiçek buketlerinin ters bir şekilde duvara asılarak kurumaya bırakılması gerektiğini ifade etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

533 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle