Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Şubat 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Çiçekçiler Sevgililer Gününe Hazır

GEYVE’de çiçekçiler 14 Şubat Sevgiler Günü için tüm hazırlıklarını yaptı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, “Sevgilinize, sevdiklerinize çiçeğinizi unutmayınız” diyen çiçekçi esnafı, bu özel günde herkesi çiçek almaya davet etti.

Organik tarım yöntemiyle seralarda yetiştirilen ve sabahın erken saatlerinde toplandıktan sonra 4 derecede şoklanan ve buket haline getirilen güller, Esra Çiçekçilikte Sevgililer Günü’nde fethedecekleri kalpleri bekliyor.

Çarşamba gününe rastlayan 14 Şubat yaklaşırken, Geyve’de bulunan çiçekçi esnafını da ayrı bir heyecan sardı. Esra Çiçekçilik İşletmecisi Adem KOcaman, “Hediyenin büyüğü, küçüğü olmaz. Sevgililer Günü için hazırlanan çiçek aranjmanları ile sevdiğiniz kişinin gönlünü bir kez daha çalabilirsiniz. Sevgililer Günü’nde en fazla talep, sevginin sembolü olan kırmızı güldür. Sevgililer Günü çiçekleri ile siz de biricik aşkınızı mutlu edin” dedi.

Geyve İlçesinde; Çelenk, Sepet, Buket, Gelin Arabası, Arajman, Kuru Çiçek, Yapay Tanzime, İthal-Yerli Saksı Çiçek Çeşitleri konusunda akla gelen isimlerden olan ” ESRA ÇİÇEKÇİLİK ” “Sevgililer Günü” ne hazır.

14 Şubat’ın hem çiftler hem de üreticiler hem de satıcılar için önem taşıdığını vurgulayan Geyve ilçe merkezinin güler yüzü ile sevilen isimlerinden Adem Kocaman; “14 Şubat, gülün en önemli ‘altın günü’, yani 365 gün içinde gülün en önemli günü. İnsanların birbirlerine alabilecekleri manada en yüksek, pahada en düşük hediye olarak yine gülü görüyoruz” değerlendirmesinde bulundu. Bu vesileyle Çiçek akla geldiğinde, müşterilerim için elimden gelenleri yapmaktan kaçınmadığını ifade eden Kocaman,yaklaşan ” Sevgililer Günü ” nedeni ile sevginin dili olan çiçeği sevdiklerine armağan etmek isteyenler bekliyorum. Sevginin yaşı-yeri- ifade farkı olmaz. Çiçek ortak dildir. “dedi

Adem Kocaman : 0 530 82016 69

 

1989 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle