Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Haziran 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Chp’li Hanımlar Kahvaltıda Buluştu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Kadın Kolları tanışma ve kaynaşma kahvaltısı geniş bir katılımla Çark Mesire Alaturka Kafe’de gerçekleştirildi.

Chp Geyve Kadın Kolları Başkanı Sabiha Işık ve Yönetim kurulu üyelerininde  katıldığı kahvaltıya İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Füsun Çetin,Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Kahvecioğlu,İl Saymanı Gülhan Cehiz ve çok sayıda partili katıldı.

Kahvaltıda İl Yönetim Kurulu’ndan da sürpriz ziyaretçileri vardı. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş,İl Sekreteri Aşkın Oktay,İl Başkan Yardımcısı Şebnem Karakaş kahvaltının sonlarına doğru CHP’li kadınlarla biraraya geldi. Kadınların isteklerini ve sorunlarını dinleyen Başkan Keleş, “CHP’li kadınlar her zaman başımızın tacıdır. Her türlü maddi ve manevi ihtiyacınızda bana ulaşabilirsiniz. CHP’yi kadınlarımız ve gençlerimizin katkılarıyla iktidara taşıyacağız”dedi.Ecevit Keleş’in sürpriz ziyaretinden oldukça memnun kalan CHP’li kadınlar Başkan Keleş’le bol bol fotoğraf çekildiler.

1674 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle