Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Nisan 2017 | Geyve, Gündem, Sağlık

CHP Mİlletvekili Adayı Isır Hastane’ye Kaldırıldı

Pamukova CHP eski Belediye Başkan  ve Milletvekili adayı Erdoğan Isır işyerinde bir anda rahatsılandı ve hastaneye kaldırıldı.. Isır’ın sağlık durumu ile ilgili açıklama CHP İlçe Başkanı Ali Teke den geldi..

CHP Pamukova eski Belediye Başkanı adaylarından ve Milletvekili adayı Erdoğan Isır Cuma günü Cuma namazına yakın saatlerde Pamukovadaki iş yerinde bir anada rahatsızlandı. Pamukova İlçe Hastanesine kaldırılan Isır’a ilk müdahale  acil serviste yapıldı. Yaklaşık 4 saat kontrol artında tutulup tedavi edilen Isır’ı  eşi Suna Isır , CHP ilçe Başkanı Ali Teke , partililer ve dostları hastanede yalnız bırakmadı.

Isır’ın Pamukova İlçe Hastanesinde yaklaşık 4 saat süren tedavisi sürecinde eşi Suna Isır ve CHP İlçe Başkanı Ali Teke bir an yalnız bırakmadılar. CHP İlçe Başkanı Ali Teke Erdoğan Isır’ın sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı. CHP İlçe Başkanı Teke, Erdoğan Isır’ın iş yerinde geçirdiği rahatsızlık sonrası Pamukova İlçe Hastanesi acil servisine kaldırıldığını, burada yapılan tedavi sonrası 4 saat sonra evinde istirahat etmesi için taburcu edildiğini, tam teşekküllü bşir hastanede tekrar kontrolden geçeceğini ifade etti.

İlçe Başkanı Teke , Erdoğan Isır’ın rahatsızlığından partililerin ve kendisinin son derece üzüntü duydunu ifade ederek,  “ Erdoğan Isır Pamukova’mızın yetiştirdiği değerlerden biridir. CHP de bizlerle beraber mücadele etmesinden onur duyduğum Erdoğan Isır’a CHP İlçe Örgütüm, partililerim ve Pamukovalı hemşerilerimizin adına geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. İnşallah sağlığına en kısa zamanda kavuşup tekrar aramızda olacak. Eşi Suna Isır hanımefendi ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum “ dedi.

Erdoğon Isır’ın rahatsızlığının sebebinin tam teşekküllü bir hastanede  yapılacak tetkikler sonunda  belirleneceği, Isır’ın evinde istirahat ettiği belirtildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1466 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle