Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

CHP İlçe Yönetiminden “Alternatif Kutlama”…

 

chp.3Geyve CHPİlçe Yönetimi, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı” nedeniyle Cumhuriyet Meydanında ki”Genel Kutlama Programı” sonrası ‘Kutlama Programı’ düzenledi.

Atatürk Anıtı önünde tolanan partililere önce tören programı aktarıldı. CHP İlçe Başkanı Erol Akyel, Anıta çelenk sundu. Saygı Duruşu sonrası, İstiklal Marşı birlikte söylendi.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabiha Işık konuşmasında özetleşunları söyledi: ” 19 Mayıs 1919 Türkiye Cumhuriyetinin temelenin atıldığı gündür. 19 Mayıs; yarınları aydınlatan, çağdaş, uygar bir yaşama yönlendiren, tam bağımsızlığın öncüsü Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum günüdür…Yaşadığımız bu günlerde de, ülkemizin içinde bulunduğu zor koşullar ve emperyalizmin ülkemizdeki emperyal düşüncüleri, BOP projesiyle hayat geçirilerek ülkemiz ve insanları bölünmeye, parçalanmaya çalışılmaktadır…”

Parti üyesi Ertan İnönü ‘Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni okudu.

Törene katılanlar birlikte “Onuncu Yıl Marşı”nı söyledi.

Kutlama Prgramına katılanlar, İlçe Başkanı Erol Akyel ile birlikte, Tören alanından parti merkezine kadar yürüyüş yaptı.

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1889 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle