Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ocak 2013 | Alt Haberler, Manşet, Sakarya, Siyaset

544061_413266788757109_1093014847_nCHP İl Kadın Kolları Danışma Kurulu Toplantısı Düzenlendi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Kadın Kolları Danışma Kurulunun, Büyükakten Kültür Merkezi’nde(BKM) gerçekleştirdiği toplantıya CHP Geyve Kadın Kolları Başkanı Sabiha Işık ile yönetim kurulu üyeleri katıldı..

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Ecevit Keleş, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Esen Kutluata, İlçe Başkanları, İlçe Kadın Kolları Başkanları, İl – İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları olarak gerçekleştirilenler ve hedefler hakkında fikirler paylaşıldı.

Toplantı, İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Çetin’in açılış konuşmasıyla başladı. Füsun Çetin, İl Kadın Kolları olarak yürütülen çalışmaları ve hedefleri aktarmasının ardından Sakarya’da kadının sesini yükseltmek ve kadını her alanda daha girişken kılmak adına Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel seçimlerde başarılı olacağını belirtti.

İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Çetin’in açılış konuşmasıyla birlikte partililer kürsüde düşüncelerini aktardı. Partililerin ardından partililere hitap eden İl Başkanı Ecevit Keleş, Türkiye’ye asıl yön veren bireylerin kadınlar olduğunu söyleyerek CHP’nin siyaset anlayışında kadının önemine değindi. Sakarya’da kadının sesi olmayı hedefleyen bu hedef doğrultusunda hep birlikte hareket ettiklerini belirten Keleş, Aydınlık Sakarya’nın inşasında kadın eliyle, kadınlarla birlikte Sakarya’nın geleceğinin kurulacağını vurguladı.

Ecevit Keleş’in konuşmasının ardından konuşan Milletvekili Engin Özkoç,Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da başarının ancak kadınlarla sağlanacağını, CHP’nin giderek yükselen başarısında kadınların özverisinin büyük önem taşıdığını belirterek kadınlar için her alanda desteğinin süreceğini ifade etti.

1201 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle