Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

CHP İl Başkanı Isır Geyve’de

Erdoğan Isır Geyve’de…

Geyve İlçe CHP Yönetimi, Sakarya CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ ı konuk etti.

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nermin Şirin, Serpil Bayhan, Ahu Can dan oluşan heyet ilçede ziyaretler yaptı. Geyve CHP İlçe Başkanı Recep Güner ve Yön. Kur. Üyeleri Talip Taner ve Mehmet Yıldırım konuklarına eşlik ettiler.

Heyet ilk ziyaretini İlçe Belediye Başkanı Murat Kaya’ ya yaptı. Daha sonra; Kaymakam İlyas Memiş, Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel, İlçe Tarım Müdürü Hüseyin Saban, İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Baran, Geyve Esnaf Odaları Başkanı İsmail Bulur’ u ziyaret edildi.

Sakarya CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, olağan toplantılarını yapan Geyve CHP İlçe Teşkilatının toplantısına katılarak açıklamalarda bulundu.

CHP İl Başkanı Isır ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi;

” Kütahya İlinde bulunan Murat Dağında ki siyanürlü altın arama çalışmaları ile ilgili bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz. Kütahya, Eskişehir, Bilecik İllerinde ki Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Partiler ortak eylem planına geçtiler. Bu çalışmaların bütün Batı Anadolu yu etkileyeceğini söylediler. Bizlerde bu çalışmaların içinde yer alıyoruz.

Çevre Bilimcileri İlimizde bilgilendirme toplantıları yapacaklar. İlimizde de tarım çalışmalarının yoğun olduğu Sakarya nehri kenarındaki İlçelerimiz çok etkilenecek. Kütahya İlindeki çalışmaların ikinci bir Çernobil olmasını istemiyoruz. Sakarya belki Murat Dağından doğmuyor ama Sakarya’nın kolları oradan doğuyor. Bu uygulamadan hem topraklarımız hem de bu coğrafyada yaşayan insanlarımız zarar görecek.

Bizler bir siyasi parti olarak bilgilendirme amacıyla Geyve İlçesine geldik ve ziyaretlerde bulunuyoruz. Bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Bu konuyu bir siyasi partinin meselesi değil, tüm Sakarya’nın meselesi olarak kabul ediyoruz. Bu günkü amacımız; Geyve İlçesindeki Resmi Kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek bilgilendirmelerde bulunmak. Onlardan bu hareketin öncülüğünü yapmalarını istiyoruz. Amacımız bu.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1325 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle