Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ocak 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

IMG_5182CUMHURİYET HALK PARTİSİ GEYVE’DE

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) il ve ilçe yönetimleri, ilçelerde esnaf ziyaretlerine devam ediyor. CHP, ilçe ziyaretleri kapsamında, Geyve halk pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Geyve İlçe Başkanı Atilla Zeytinoğlu, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve partililer, Geyve Halk Pazarı’nı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

ÜRETTİKLERİNDEN KAZANAMIYORLAR

Geyve halk pazarında tüm esnafla selamlaşan heyet, kahvehaneleri de ziyaret etti.  Ziyaret esnasında esnaflarla kısa süreli sohbette bulunan İl Başkanı Ecevit Keleş, çiftçinin ürettiğinden kazanamadığı belirtti.  CHP’liler, pazar yerinin bir bölümünde köylü pazarı olarak kurulan bölümde de esnafla görüştü.

Bir esnafın “ limon gibi sıkıldık” söylemi üzerine konuşan İl Başkanı Ecevit Keleş,” Çiftçi, köylü ürettiğini satamıyor. Satsa dahi elinde kalmaması için satıyor, kar edemiyor. Her gün mazota, gübreye, zirai ilaca zam gelmekte. Ülkemizde yetişmesine rağmen tarım ürünlerini dışarıdan ithal etmek, buradaki üreticiye de zam üstüne zam yüklemek ancak zulüm olarak nitelendirilebilir.”dedi.

1315 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle