Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

CHP Geyve’de Sessiz Devir Teslim…

CHP Geyve İlçe Başkanlığında, devir – teslim yaşandı.

1 yıl önceki olağan kongrede ilçe  başkanlığına seçilen Atilla Zeytinoğlu partiyi ve olası yerel seçimlerde aday arkadaşları rahat hareket edebilmeleri ve kendini dinlendirmesi istemiyle CHP ilçe başkanlığından istifa ederek görevi eski ilçe başkanlarından Erol Akyel’e teslim etti.

DSCF1329Zeytinoğlu yayınladığı bildiride şunları açıkladı: “Bir yılı aşkın süredir Geyve İlçemizde sürdürdüğüm CHP İlçe Başkanlığını eski ilçe başkanlarından Erol Akyel’e devrettim.

Tüzük gereği, boşalan ilçe başkanlığına, yönetim kurulu kendi içinden veya partili üyelerden birini seçer der.

Yönetim Kurulunun yaptığı oylamada, Erol Akyel ilçe başkanlığına oy birliği ile getirildi.

Erol Akyel’den boşalan yönetim kurulu üyeliğine de yedek üyelerden Feyyaz Çakır getirildi.

2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde, görev almak isteyen, aday olmak isteyen arkadaşlarımın, daha demokratik, daha eşit şartlarda olmaları için üzerimde taşıdığım ilçe başkanlığı sıfatımın arkadaşlarımın üzerinde her hangi bir olumsuzluk yaratmaması için ilçe başkanlığını bırakıyorum.

Arkadaşlarımla birlikte ileride şartların uygun olması halinde CHP nin bana vereceği her görevi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin kuşkusu olmamasını isterim, dedi

Arkadaşlarımın her zaman yanlarında olacağımı belirtir, yeni başkan ve yönetime başarılar dilerim.”

Başkanlık görevini devralan Erol Akyel ;DSCF1331

 Bu görevi ülkemizin zor koşullarına rağmen parti görevi olarak kabul ettiğini geçmişte 1989-1995 yılları arasında SHP ilçe başkanı olarak 2 yerel seçim 1999-  2003 yıllarında da 2 genel seçim geçirdiğini bu görevin sorumluluğunu ve zorluğunu bilerek  kabul ettiğini belirtti.

Başkan Akyel; bu bayrak yarışında görevden kaçmamak adına yeni yönetimin partimize, yöremize ve beldemize hayırlı olması dileğiyle kabul ettim… CHP ilçe başkanlığı görevinde ve Belediye Başkanlığı görevi döneminde yapmış olduğu hizmetle şahsım ve partim adına Sayın Atilla Zeytinoğlu’na teşekkür ederim.”dedi.

 chp geyve ilçe teşkilatında erol akyel ilçe başkanı

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

2770 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle