Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Aralık 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

CHP Geyve Teşkilatında Güner’li Yeni Dönem

Geyve CHP ” GÜNER ” Dedi…

Geyve CHP Olağan Genel Kurulu, Kaymakamlık Kültür Merkezi Salonunda yapıldı. Açılış konuşmasını eski Yön. Kur. Üyesi İrfan Atalay yaptı.

Genel Kurula; CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent ve Yön. Kur. Üyeleri, Adapazarı, Arifiye, Taraklı, Pamukova ilçe başkanları ve yön. kur. üyeleri, İYİ Parti Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran ve Bşk. Yrd. Mehmet Doğan ve partililer katıldı.

Genel Kurul Delegelerinin oyları ile Divan Başkanlığına Hüseyin Öztürk, Üyeliklere Talip Turhan ve Semih Yıldırım seçildi.

Saygı Duruşu Sonrasında İstiklal Marşı birlikte söylendi.Yıllık Faaliyet Raporu ve Kesin Hesap Raporu okundu ve oy birliği ile aklandı.

Sakarya CHP İl Başkanı Ayça Taşkent kısa konuşmasında genel bir değerlendirme yaptı.

Geyve CHP İlçe Başkanlığı seçimine tek kiste ile giren ( Emekli öğretmen – Milli Eğitim Müfettişi ) Recep Güner kısa konuşmasında ilçe ve ülke siyaseti ile ilgili bir değerlendirme yaparak delegelere teşekkür etti.

Seçimlere geçildi. Aday liste delegelerin oyları ile yönetimi devraldı.

Yeni Yönetim Kurulu:

Yön. Kur. Başk. Recep Güner

Yön. Kur. Üyeleri:

Ali Rıza Kaya, İrfan Atalay, Talip Turan, Aslıhan Can, Ahu Can, Aydan Özen, Semih Yıldırım, Sabiha Işık, Ömer Hatır, Mehmet Yıldırım,Nevzat Acar, Suat Dalgıç.

Konuklara pilav – ayran dağıtıldı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2215 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle