Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Videolar, Yaşam

Geyve CHP Yönetiminden Alternatif Kutlama…

 DSCF4683Geyve CHP İlçe Yönetimi tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle “Alternatif Kutlama Programı” yapıldı.

Cumhuriyet Meydanı”Atatürk Anıtı” önündeki Genel Kutlama Pogramı tamamlandıktan sonra, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Üyeleri ve partililerden oluşan heyet Anıt önünde toplandı.

Kadın Kolları başkanı Sabiha Işık katılımcılara kutlama programını sundu. CHP İlçe Başkanı Erol Akyel ve Kadın Kolları Üyeleri tarafından “Atatürk Anıtı”na çelenk konuldu.

Atatürk ve silah arkadaşlarının manevi huzurunda saygı duruşunda bulunuldu ve birlikte İstiklal Marşı söylendi.

CHP İlçe Başkanı Erol Akyel kısa bir konuşma yaptı. Akyel konuşmasında özetle şunları söyledi: “…Kutladığımız bugün, 93 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Paşanın Büyük Millet Meclisini açtığı gündür…Bu önemli günü önemsizleştirmek isteyenlere önemsetmek için buradayız…Büyük Millet Meclisinin ilk toplantısında aldığı ilk kararlar: Egemenlik Ulusundur – Vatan Bir Bütündür Bölünemez…Mustafa Kemal Atatürk; Benim en büyük eserim Büyük Millet meclisidir demiştir…Emperyal güçlerin ülkemizle ilgili emperyal düşünceleri var…Onları püskürtmek için buradayız…İngiliz Başbakanı Çanakkale savaşları sonunda; bizler Çanakkalede donanmamızı değil, emperyalizmi batırdık dedi…Bizler onun için buradayız…”

Program sonunda, birlikte Belediye Parkına gidildi ve çay içilerek genel değerlendirmeler yapıldı.

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 


Chp Geyve İlçe Teşkilatı 23.Nisan Kutlaması ile geyvemedya

3403 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Chp Geyve İlçe Yönetiminden Alternatif Kutlama… için 5 Yorum

 1. onur dedi ki:

  dünün maocuları,bugün olmuş perinçekçi.dillerinden demokrasi,özgürlük,cumhuriyet,bayrak,atatürk lafını eksik etmiyorlar.

 2. Yazık günah. dedi ki:

  Yazık günah Atatürk heykelinde belediyenin diktiği çiçeklerin hepsinin üstlerine basmışlar.Buyrun burdan yakın hani vatan sevginiz bu mu? çok yazık. Ayrıca size birçift sözüm var. Yapmış olduğunuz işin farkına varın.1982 yılı anayasasına göre Bayrak kanununa aykırı olarak bayrağı masa örtüsü gibi kullanamazsınız. Ama siz ne bilirsinizki.

 3. çocuklar nerde dedi ki:

  ya bu 23 nisan coçuk bayramı nerde bunların yanında coçuklar 50 yaşın altında insan yok

 4. BİRİSİ dedi ki:

  ATALARIMIZIN BİR SÖZÜ VAR: AYRI BAYRAM.. BUNLARINKİSİ AYKIRI BAYRAM. BU ZÜMRE HER ZAMAN KENDİNİ ÜSTÜN GÖRMÜŞ HER ŞEY ONLARIN EMRİNDE OLSUN İSTEYEN HALKA TEPEDEN BAKAN ZÜMRE BUNLAR. ELLERİNDEN ALININCA OYUNCAKLARI İNDİLER HALKIN ARASINA . FAKAT HALKDA BUNLARIN FARKINDA FAYDASI YOK NE YAZIKKİ.

 5. mehmet dedi ki:

  Cumhuriyete bayrağa sahip çıkmak suçmuki, bu şekilde yorumlar yapıyorsunuz. Eski bayramlarala şimdiki bayramları bir karşılaştırın bakalım nasıl. Ama siz ne anlayacaksınız. Yakında protokolde yanınızda apo da oturur. Kadro tamamlanır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle