Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

CHP Geyve İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması…

 

chp.1CHP Geyve İlçe Başkanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili Basın Açıklamasında şunları ifade eti;

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın halkımızla beraber kutlanmasına her zamandan daha fazla ihtiyaç vardır. Demokrasiye, tüm bağımsızlığa, insan haklarına, barışa ve özgürlüğe olan inancımızı güçlü sesimizle alanlarda duyuracağız.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi “Bütün cihan bilmelidirki, artık bu milletin başında hiç bir kuvvet yoktur, hiç bir makam yoktur.Yalnız bir makam vardır; o da miletin kalbi, vicdanı ve mecburiyetidir.” 23 Nisan, Kurtuluş ve Bağımsızlık Savaşının Milli bir meclis yönetiminde kazanılması mucizesidir. 23 Nisan,Egemenliğin Kayıtsız Şartsız Millete Ait Olduğunun Tescilidir.

Partimizin ve Ulusumuzun temel ilke ve anlayışı olan bu düşüncelerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, Geyve CHP İlçe Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarıyla, Kaymakamlıktan izin alınarak çelenk koyma ve saygı duruşunda bulunarak kutlayacağımızı bildirir, saygılarımızı sunarız.”

     Erol AKYEL
C.H.P Geyve İlçe Başkanı

 

 

2041 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle